Sonic Unleashed po 12 latach działa lepiej niż kiedykolwiek

Sonic Unleashed po 12 latach działa lepiej niż kiedykolwiek

Sonic Unleashed po 12 latach działa lepiej niż kiedykolwiek. Najnowsza konsola z stajni Microsoftu, czyli Xbox Series X w końcu sprostała wymaganiom technicznym stawianym przez Sonic Unleashed. Niestety w 2008 roku Xbox 360 oraz PS3 nie udźwignęły grafiki, efektów oraz prędkości dlatego np. Jungle Joyride potrafiło się zamienić w swoisty pokaz slajdów. Po drodze była oczywiście jeszcze jedna generacja konsol lecz te również potrafiły “chrupnąć” podczas poszczególnych cutscenek i poziomów.

Kontrowersyjnym nie jest stwierdzenie, że Unleashed prześcignęło delikatnie swoje czasy. Sam Hedgehog Engine jakby nie patrzeć jest zaawansowanym i wymagającym silnikiem. I tak o to na rynku debiutuje Xbox Series X, który pozwala na płynne i bezproblemowe przejście m.in.: Jungle Joyride. Warto jeszcze raz przypomnieć po 12 latach od premiery gry.

Wartym odnotowania jest fakt, że problemy techniczne związane z płynnością jednej z najlepszych graficznie gier z Soniciem w tytule zostały zażegnane w poziomach dziennych oraz nocnych. Dla szczęśliwych posiadaczy nowego Xboxa Series X istnieje oczywiście możliwość zakupu Unleashed za 59,99zł. Oczywiście mowa o wersji wydanej na Xboxa One. Po 12 latach istnienia gry w końcu mamy możliwość zagrania w nią tak jak chcieliby tego twórcy.

AKTUALIZACJA! Premiera najnowszego Xboxa dołożyła również inne gry z Soniciem w tytule do biblioteki tejże konsoli. Oprócz wyżej opisanego Sonic Unleashed do ogrania na Xboxie Series X dostępne są:

Źródła: Twitter, Microsoft Store, Sonicstadium.org.

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97