Sonic w KartRider Rush+

Koreańska firma Nexon razem z Segą ogłosili współpracę w darmowej grze KartRider Rush+ dostępnej na urządzenia mobilne.

Do owej gry zawitały postacie takie jak: Sonic, Tails, Knuckles, Chao, Dr Eggman oraz Shadow.

Do zdobycia jest Tails wraz z Chao wykonując misje w celu zdobycia punktów. Za każdy osiągnięty poziom, których jest aż 80, otrzymujemy 100 punktów, które możemy wymienić na fajne przedmioty. Miesięczna przepustka jest darmowa, jednak jeżeli chcemy zdobyć Tailsa na stałe, wymagana jest zapłata w kwocie $2.99 oraz osiągnięcie poziomu 80.

Aby odblokować Knucklesa i inne dodatki trzeba zakupić jeden zestaw „Red Star Ring”, lecz jeżeli chcemy odblokować Shadowa to należy zakupić wszystkie zestawy z „Red Star Ring”. Zakup wszystkich zestawów wynosi 36$.

Co można dostać za darmo?

W grze do 31 maja, można wykonywać misję o nazwie „Sonic Letter Shards”, która polega na pokonywaniu codziennych wyzwań i możemy wygrać wiele wspaniałych nagród oczywiście związanych z naszym Niebieskim Sprinterem.

Do 16 czerwca można odblokować na stałe Sonica (także jako maskę) za ukończenie specjalnych misji, za które dostaje się „Nitro Shards”. Zaś “Nitro Shards” można wymienić na pierścienie, za które możemy dostać nagrody. Niektóre misje odświeżają się codziennie, zaś niektóre co tydzień.

Do 31 maja zaś, można odblokować pojazd Dr Eggman’a. Jedyny sposób na odblokowanie Eggmobilu jest posiadanie wszystkich postaci z uniwersum Sonica jakie zostały dodane do gry. Na tą chwilę nie wiadomo, kiedy będzie Dr Eggman w grze do zdobycia, lecz pewnie pojawi się 5 maja i będzie potrzebny do odblokowania pojazdu.

Źródła: SonicStadium, Gamespot

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Koshotti
Artykuły: 2