Sonic w nowej kolaboracji z Burger King

Sonic znów w fastfoodzie?

Niecały rok temu dostaliśmy współpracę Niebieskiego Jeża z McDonaldem w związku z premierą filmu Sonic 2. Szybki jak Błyskawica, a teraz będziemy mogli go spotkać w sieci fastfoodów Burger King. Reklama nieoficjalnie wyciekła do internetu za sprawą właściciela Sonic Video Archive o nicku AstroSeedP, który okazyjnie współpracuje z dobrze znaną nam witryną informacyjną Tails’ Channel.

Reklama i zabawki

W reklamie z zabawek tworzą się pierścienie, które teleportują Sonica oraz Tailsa do Burger Kinga, ale tym razem żaden z bohaterów nie jest pracownikiem restauracji.

Sonic z przyjaciółmi docierają tu bardzo szybko! Sprawdź nowe zabawki z serii “Super Sonic”, po jednej w każdym z zestawów King Jr.

Reklama Burger King

Zabawek do zebrania jest 6, dwa z Soniciem, po jednej z Eggmanem, Tailsem, Shadowem oraz Amy.

Ekipa Tails’ Channel dowiedziała się jeszcze więcej na temat tej reklamy. Sama restauracja nie podała daty wypuszczenia materiału promocyjnego na skalę globalną, jednakże Yuluga Reyens odnalazł dokumentację, według której w Hiszpanii kampania miałaby trafić pod koniec stycznia, między 24 a 25. Właściciel restauracji nie skomentował jeszcze tego w mediach społecznościowych, ale wcześniej wspomniana ekipa zrozumiała, że reklama była w produkcji w późniejszej połowie 2022 roku.

Już jest?

Tak, pewien hiszpański użytkownik Twittera pokazał, że kolaboracja już jest w jego Burger Kingu. Treść tweeta brzmi: “Bardzo fajnie, że trafiło do Burger Kinga w moim mieście”

Nie tylko McDonald’s!

W latach ’90, Sonic pojawiał się w restauracji McDonald’s, ale również w tytułowym Burger Kingu i to dwa razy! Raz w 1993 roku, zaś drugi w 1998 roku. Przeliczając, minęło aż 25 lat od ostatniej obecności naszego Niebieskiego Jeża w wyżej wspominanej firmie fastfoodowej.

Sonic w Burger King 1993. Źródło pochodzi z aukcji na eBayu
Sonic i Dr. Robotnik – Burger King 1998
Tails i Hover Unit (Sonic the Hedgehog – serial 1993) – Burger King 1998
Knuckles i Cluck (SatAM) – Burger King 1998
Gra z Dr. Robotnikiem – Burger King 1998
Gra z Soniciem – Burger King 1998
Okładka broszury reklamowej dołączanej do każdego zestawu – Burger King 1998
Zawartość broszury reklamowej dołączanej do każdego zestawu – Burger King 1998

Źródła: Sonic Video Archive, Sonic News Network, Tails’ Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Ugabuga
dubbing enjoyer
Artykuły: 17