puyo.sega.com

Sonic w Puyo Puyo Tetris 2

Sonic w Puyo Puyo Tetris 2. Przegrzebując linijka po linijce oraz plik po pliku użytkownik kryjący się pod pseudonimem “AB1” ogłosił światu swoje odkrycia związane z niebieskim Jeżem, które były do tej pory tylko pogłoskami. Niestety film, który dokładnie przedstawiał modyfikację implementującą ukrytą zawartość został skasowany z serwisu YouTube, przez zgłoszenie praw autorskich należących do firmy SEGA. Prawdopodobnie przyczyną usunięcia filmu oprócz “praw autorskich” było ukazanie zawartości, która miała planowo ukazać się w grze później. Na szczęście Tails’ Channel zachował listę nawiązań, które zostały odkryte w plikach gry. Warto wspomnieć, że wspomniany film został stworzony w współpracy z użytkownikami “NickW” oraz “/Res/“.

Plik o nazwie “Character 28” zawiera wedle “AB1” pojedyncze zdania mówione przez japońskiego oraz angielskiego aktora głosowego Sonica, które nawiązują kolejno do Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine oraz Sonic X w tym słynna frazę “Gotta go fast“. Dodatkowo są tam pojedyncze prace graficzne oraz rzeczy przedstawiające zawartość, która ma się pojawić w przyszłych aktualizacjach gry.

Aktualizacja 14.01.2021

Sonic został oficjalnie wprowadzony do gry w ramach aktualizacji 1.1.0 wraz z trzema innymi postaciami, czyli Lidelle, The Ocean Prince oraz Ms.Accord.

Dodatkowo wedle japońskiego trailera aktualizacji znajdującego się poniżej wraz z niebieskim Jeżem w grze pojawią się trzy dedykowane Sonicowi karty przedmiotów do odblokowania w trybie Skill Battle, dwadzieścia awatarów w tym takie, na których znajdują się postacie z Sonica, a ponadto cztery nowe utwory jak np. Tropical Resort Act 1 z Sonic Colors. Wszystko to oczywiście uzupełniają nowe artworki stworzone na potrzeby gry.

Japoński trailer – puyosega

Przypuszczenia, które stały za usunięciem filmu prezentującego modyfikację implementującą zawartość odkrytą wcześniej w plikach gry przez użytkownika “AB1” stały się prawdą i faktycznie okazało się, że zaprezentowana została zawartość przyszłej aktualizacji, która w kraju kwitnącej wiśni ma się ukazać 14.01.2021.

Źródła: Tails’ Channel, puyo.sega.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97