Sonic X w wersji japońskiej

Niemożliwe stało się możliwe. Długo wyczekiwana, odświeżona wersja bardzo dobrze znanego serialu dla fanów Niebieskiego Jeża pt. Sonic X już niedługo wyjdzie na światło dzienne w wersji japońskiej, czyli tej, pozbawionej cenzury niegdyś nałożonej przez 4kids w wersji angielskiej.

Październikowy Tweet od Discotek Media

To ten moment, na który wielu z was NAPRAWDĘ czekało, więc co innego możemy powiedzieć jak tylko…
S-O-N-I-C, GO!

Sonic X!

Oryginalna Japońska wersja!

Discotec Media

Zestaw możemy kupić w przedsprzedaży na Amazonie za $59,95 (266,59zł) oraz na RightStufie za $41,97 (186,64zł). Publikacja planowana jest na 25 kwietnia. Warto pamiętać, że 2023 rok będzie 20-leciem premiery Sonic X! Każdy odcinek możemy obejrzeć w języku japońskim.

Discotek ogłosił, że wydanie będzie zawierać poprawione napisy z tłumaczeniami tekstu (napisy są oparte na Hulu, ale bardziej dopracowane i poprawione), wysoką jakość obrazu w wersji SD z dźwiękiem 5.1 i mnóstwem innych dodatków.

Sonic X: Kompletna Edycja (Kolekcja z Tłumaczeniem Japońskim) jest dużym wydarzeniem dla fanów Sonica, a niektórzy wątpili, że ta chwila kiedykolwiek nadejdzie.

Zawiera całą serię po raz pierwszy w pełni przetłumaczoną, w której włożono dużo pracy, aby było wszystko w jak najlepszej jakości jak to jest tylko możliwe.

Discotek Media, Twitter

Możemy również zobaczyć wersję z angielskim dubbingiem wykonaną przez 4kids Productions. Jest dostępna na Amazonie, za $50,60 (225,01zł).

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
livia_croft
,,My name is Rouge the Bat. Better known as the treasure hunter, Rouge."- Rouge the Bat, Sonic Adventure 2
Artykuły: 9