Soniczne oferty od Aldi

“Raz Aldi, zawsze Aldi” kojarzycie ten slogan? No pewnie, że tak bo jak można nie kojarzyć czegoś co jest grane niemal non stop. Nie raz, nie dwa, miałem ochotę wyrzucić telewizor przez okno, gdy słyszę setny raz albo o jakimś kredycie, albo innej świetnej ofercie z lekami z apteki czy nielimitowanymi gigabajtami na telefon. I tak samo jest z reklamami sieci sprzedażowych, ale tym razem może jednak warto zainteresować się, czym to Aldi przyciągnęło naszą BlueBlurową uwagę.

Powyżej wspomniany sklep sprzedaje mnóstwo rzeczy, ale tym razem w ofercie tej sieci pojawiły się ubranka dziecięce z licencją SEGI. Więc jeśli nie przekraczacie 164 cm wysokości, to może warto zapytać rodziców, a jeśli sami macie już maluchy, to może zainteresuje was oferta Aldi skierowana właśnie do waszych pociech.

Mamy do wyboru niebieską bluzę z Soniciem, t-shirt i cały komplet. Ubranka dostępne są w rozmiarach 134/140-158/164 i wykonane w całości z bawełny lub w 80 procentach z bawełny, a reszta z poliestru. Zależy od produktu. W porównaniu z cenami z naszego poprzedniego newsa, to ceny Aldi wypadają bardzo atrakcyjnie. Za bluzę z Niebieskim Jeżem przyjdzie nam zapłacić zaledwie 50 zł. T-shirt możemy kupić już w cenie 19.99, a cały komplet dziecięcy wyniesie nas 34.99 zł… dość tanio prawda? Pod tym linkiem TU, TU i TU, możecie zajrzeć do oferty sklepu Aldi. Jeżeli macie w pobliżu sklep stacjonarny to może warto zajrzeć i samemu się przekonać czy powyżej wspomniane produkty przypadną Wam do gustu.

Dziękujemy za przesłanie źródła informacji dla fana Niebieskiego Jeża – Cheese.

Źródło: aldi.pl

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 53