Soniczne tekstury do Minecraft – wyciek

Minecraft to gra, która bez wątpienia budzi w wielu z nas uczucie nostalgii i kojarzy się z dzieciństwem. Dla Fanów Niebieskiego Jeża, którzy nie wyrośli jeszcze z bawienia się blokami, Sega szykuje coś, co połączy oba zainteresowania.

Jak podaje Sonic Paradise – hiszpańska strona serwująca świeże informacje z uniwersum – w sklepie Xbox wyciekła grafika przedstawiająca nadchodzący dodatek do Minecrafta.

Patrząc na obrazek można wywnioskować, że będzie to paczka tekstur, która zmieni wygląd mobów oraz bloków. Może także zawierać skórki dla graczy. To będzie dla nas okazja, by wykazać się talentem i kreatywnością w budowaniu, lub stanąć twarzą w twarz z badnikami w tym trójwymiarowym świecie pełnym sześcianów.

Informacje te należy traktować jednak ostrożnie, bo to tylko wyciek, nic oficjalnego. Dlatego też nie mamy wiele do powiedzenia na ten temat. Nie ma gwarancji, że finalny produkt będzie wyglądał identycznie jak na obrazku, ani że w ogóle ujrzy światło dzienne. Wszystko może się jeszcze zmienić, więc czekajmy cierpliwie na wiadomość od Segi.

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42