Świąteczna aktualizacja do Sonic Forces – Running Battle

Wraz z pierwszymi opadami śniegu, klimat świąt dał o sobie porządnie znać. SEGA rusza więc ze świątecznymi niespodziankami. Pierwszą z nich będzie aktualizacja do Sonic Forces, w której Sonic dostanie nowy, wspaniały wygląd doskonale dopasowany do tej atmosfery. Dla tych, którzy chcieliby tylko zerknąć kątem oka na prezent, podzielimy się postem od SEGA HARDlight na Twitterze/platformie X.

Ktoś się chyba niecierpliwił i rozdarł nieco ozdobny papier, na tyle, byśmy mogli zobaczyć po części, co się kryje w pudełku. To Sonic, który mówi: “To ja, cześć, to ja jestem prezentem.”. A to niespodzianka! Świąt jeszcze nie ma, a już wiemy, że dostaliśmy najwspanialszy, najcudowniejszy prezent pod słońcem, wręcz najlepszy w całym wszechświecie. Bo czego więcej może chcieć soniczny fan niż samego Sonica pod choinką? Na razie widać tylko, że ma czerwony strój, kolce pokryte śniegiem oraz… Co to za pompon za jego lewym uchem? Czyżby miał też czapkę jak Święty Mikołaj? Jeżeli chcecie zobaczyć więcej, spoiler do całości jego wyglądu pokażemy na końcu artykułu, by nie zobaczyli go tak prędko ci, którzy spoilerów sobie nie życzą. Na chwile zmienimy więc lekko temat.

Oprócz tego jakże odświętnie wystrojonego Sonica, do gry mają zostać dodane bonusowe misje, które pozwolą nam odblokować postacie tak zwanej “specjalnej” klasy. Jak to w grach mobilnych, żeby w ogóle je odblokować, będziemy musieli obejrzeć trochę reklam. Irytujące, ale Sega musi mieć pieniądze, żeby kupować Chillidogi dla Sonica, miętówki dla Tailsa oraz winogrona dla Knucklesa.


Uwaga, spoilery!


Użytkownik @SonicMobileNews na Twitterze/X (nie jest to oficjalne konto) podzielił się prawdopodobnie wyciekiem modeli, które mają zostać dodane do gry. Pierwszy z nich to wcześniej wspomniany świąteczny wygląd Sonica. Zobaczcie sami, jak pięknie się zapowiada.

Wszystko może się jeszcze zmienić. Jeżeli nie zostało to ogłoszone na oficjalnym koncie, to nie ma gwarancji, że to, co tu widzimy, jest w pełni zbliżone do tego, co pojawi się w grze. Niemniej jednak trzeba przyznać, że model ten wygląda naprawdę dobrze. Sonic nie założył kaptura i jego kolce są całe w śniegu! Nie wygląda, jakby mu to przeszkadzało. Śnieg nadaje całości ciekawego charakteru, to taka wisienka na torcie. Oprócz tego czapeczka i przepiękny świąteczny strój ze złotym akcentem, który podkreśla, że jest to przebranie na specjalną okazję. Niebieski Jeż wygląda rzeczywiście jak Święty Mikołaj lub jego pomocnik. Wolelibyście dostać Sonica pod choinkę, czy żeby Sonic przyniósł wam prezent? Tak zwany “Snowdrift Sonic” prawdopodobnie pojawi się w grze 16 grudnia.

Do pokazania mamy jeszcze inny wyciek modelu, który niekoniecznie związany jest ze świętami, ale z serialem Sonic Prime.

Strona z tymi obrazkami na Twitterze/X została usunięta, dlatego jest w postaci zrzutu ekranu.

A oto Chaos Sonic w nieco rdzawych kolorach, który w grze być może pojawi się w przyszłym miesiącu. Ci, którzy oglądali Sonic Prime, wiedzą, że nie był on szczególnie grzeczny. Psocił, dokuczał, przeszkadzał Sonicowi, więc co do tego, czy znalazł się na liście grzecznych mamy pewne wątpliwości.


Miejcie oczy szeroko otwarte na kolejne świąteczne aktualizacje i trzymajcie się ciepło w tych chłodnych temperaturach.

Wesołych Świąt!!!

Źródła: sonicstadium.org, twitter.com/x.com – link 1, link 2

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42