Świąteczna Amy do odblokowania w Sonic Forces

Świąteczna Amy do odblokowania w Sonic Forces

Świąteczna Amy do odblokowania w Sonic Forces. Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami, a w związku z tym mobilna wersja Sonic Forces otrzyma nowe wydarzenie, w ramach którego będzie można odblokować nowy skin do Amy (Jingle Belle Amy). Wyróżnikiem “nowej” Amy względem podstawowej “wersji” jest nowy przedmiot Gift Trapped. Klasycznie do uzyskania nowej postaci, która jest dedykowana danemu wydarzeniu potrzebne jest 300 kart, a część z nich będzie można uzyskać w ramach darmowych prezentów. Event będzie trwać do 23 grudnia.

Dodatkowo w okresie świątecznym będą mieć miejsce jeszcze dwa eventy. Pierwszy z nich Wrap Battle jest w znanej już fanom gry formie walki dwóch drużyn na punkty, gdzie drużyna, która ostatecznie wygra starcie otrzymuje całkiem sporą nagrodę końcową. Do wyboru będą dwie drużyny Team Elves oraz Team Belles. Dodatkowo w ramach tego wydarzenia można odblokować trzy specjalne postacie, czyli wcześniej wspomnianą Jingle Belle Amy, a oprócz jej Santa Big i Elf Classic Sonic. Wydarzenia ma mieć miejsce od 23 grudnia do 5 stycznia nowego roku.

Ostatnie z wydarzeń niestety nie jest do końca znane. Tylko parę konkretów ujrzało światło dzienne na ten moment. Po pierwsze event będzie pod nazwą 12 Days of Holidays, po drugie będzie on trwał trochę dłużej niż 12 dni bo od 18 grudnia do 29 stycznia, a po trzecie będą w tym czasie rozdawane w grze darmowe prezenty, które nie wymagają korzystania z Tails’ vault.

Źródła: Sonic News Network, Sonicstadium.org, SEGA Hardlight.

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97