TailsTube z gościem specjalnym, czyli Orbotem!

9 czerwca na kanał oficjalny kanał Sonika, zawitała kolejna część serii TailsTube, z gościem specjalnym jaki jest Orbot. Ale czy na pewno Orbot jest jedynym kto się pojawia?

TAILSTUBE

Dzisiaj Tails znowu odpowiadał na pytania, a tym razem z Orbotem, ale czy tylko oni? Okazało się, że transmisje w międzyczasie przejął Eggman! Tematem odcinka było ,,Niebezpieczeństwa, z którymi Sonic mierzy się ratując świat”, a w filmie zostały wyjaśnione zagwozdki, takie jak:

  • Powinniśmy mówić Eggman, czy Ivo Robotnik?
  • Dlaczego Eggman używa zwierząt, aby podbić świat?
  • Kim jest jeż, z którym współpracuje Dr. Robotnik, czy to Dark Sonic?

,,Powinniśmy mówić Eggman, czy Ivo Robotnik?” – Eggman, to jest ksywa wymyślona przez Sonika, aby wyśmiać doktora, a Dr. Ivo Robotnik to jest jego imię i tak powinniśmy się zwracać.

,,Dlaczego Eggman używa zwierząt, aby podbić świat?” – W ten sposób, tworząc badniki, chce podbić świat, co jest jego głównym celem. Eggman zawsze chce być w centrum uwagi.

,,Kim jest jeż, z którym czasami współpracuje Dr. Robotnik, czy to Dark Sonic?” – Jest nim Shadow, jeż, stworzony przez Profesora Geralda Robotnika, czyli dziadka Eggmana, który jest naukowcem, których jest wielu w ich rodzinie. To Dr. Robotnik uwolnił Shadowa z bunkra wojskowego SJN (GUN), czyli z bunkra Strażniczych Jednostek Narodów. Eggman przyznał, że dał im “popalić” przy ich ostatnim starciu (Sonic Forces).

NAWIĄZANIA

Na pulpicie Tailsa mamy parę ciekawych rzeczy. Nie będę wszystkiego opisywał, ale najciekawszymi folderami są ,,Chao hat designs”, ,,Spagonia travel photos” oraz ,,Tornado 3.5″. Myślę, że fajnie by było kiedyś ujrzeć zdjęcia ze Spagonii w formie jakiś artów, ciekawi mnie również nowy model Tornado. Ciekawe, czy Tails będzie miał nowy samolot, czy to zwykły żart.

,,Archeology Articles”, ,,Extreme Gear Convepts”, ,,Invention Tracker Pro”, ,,Miles Electric Upgrades”, ,,Aviation Master”. Dzięki tym folderom już wiemy, czego Tails używa do wynalezienia nowego sprzętu i gdzie to archiwizuje.

Pytanie Cubota ,,Kim jest jeż, z którym czasami współpracuje Dr. Robotnik, czy to Dark Sonic?”.

Wiadomo, że chodziło mu o Shadowa. To jest oczywiste. Jednak, w pytaniu jest interesujące nawiązanie, mianowicie, jest to nawiązanie do transformacji Niebieskiego Jeża z Sonika X – Dark Sonika. Bardzo fajna gratka dla fanów serialu, czy też formy.

SEGA przy tym udowadnia, że nie zapomnieli o jego istnieniu. Kto wie, może ten koncept będzie jeszcze użyty w serii?

Źródło: Youtube – Sonic The Hedgehog

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Ugabuga
dubbing enjoyer
Artykuły: 17