Tapety słodkie niczym tort urodzinowy

Świętujemy 32 urodziny naszego Niebieskiego Jeża. To dla nas wspaniały czas w roku, który jest świetną okazją by zjednoczyć się jako fandom – jedna wielka rodzina – i spędzić go wspólnie. Żeby podkręcić urodzinową atmosferę, Sega przygotowała dla nas paczkę tapet na telefon. W obecnych czasach wielu ludzi zaraz po wybudzeniu się ze snu, zerka na swoje urządzenie. Z tymi tapetami za każdym spojrzeniem w ekran będziemy mogli zobaczyć przeuroczą wersję naszej ulubionej postaci i przypomnieć sobie o tym, jakie trwa właśnie święto.

Na oficjalnym Twitterze Segi ukazano 12 z 17 tapet. 12 z nich przedstawia pojedyncze postacie: Tailsa, Sonica w dwóch wersjach, Amy, Knucklesa, Shadowa, Eggmana, dwie wersje Cheese, Silvera, Blaze i Metal Sonica, którzy pozbawieni są konturów. Każdy jest uśmiechnięty, nawet Shadow. No… Prawie każdy. Knuckles chyba nie jest zadowolony z tego, że narysowano go w tak uroczy sposób, a Metal Sonic stara się jak może, żeby wyglądać pozytywnie mając tylko imitację oczu na swoim ekranie.

Dla niezdecydowanych, którzy niewiedzą, jaką postać wybrać, także coś się znajdzie. Ukazano razem wziętych: Cheese, Eggmana, Metal Sonica, Shadowa, Amy, Sonica, Super Sonica, Tailsa, Blaze, Knucklesa i Silvera pośród pierścieni na jasnoniebieskim tle. To aż 11 postaci na jednym obrazku!

Dla tych zaś, którzy niezwykle kochają Niebieskiego Jeża, jest tapeta przedstawiająca jego w różnych wersjach: siedzącej, stojącej, szczęśliwej, złej, smutnej i śpiącej. Również pośród pierścieni na jasnoniebieskim tle.

A może nie lubicie słodyczy, za to żądni jesteście zdobycia jak największej ilości pierścieni? Proszę bardzo! Tych tapet nie pokazano w postach.

Wszystkie te tapety są dostępne za darmo na oficjalnym profilu SEGI na Twitterze pod tym linkiem: SEGA Press . Wyżej wspomnianą paczkę możecie pobrać u nas także w naszej galerii.

Kolorowe dzieła sztuki będą sprawdzać się świetnie przez cały rok na naszych telefonach.


Z góry także chcielibyśmy przeprosić za pomyłkę redakcję witryny informacyjnej Sonic Stadium za moje niedopatrzenie w związku z doborem materiałów z internetu. Na tym newsie jako obrazek wyróżniający pojawiła się praca wykonana przez GX -The Spindash- z Sonic Stadium pochodząca z newsa o takiej samej tematyce znajdująca się pod tym linkiem. Bardzo się staram, aby takich sytuacji uniknąć lecz jednak w tym wypadku sądziłem, że wstawiona grafika w napisanym newsie była oficjalna od SEGI i nie sprawdziłem tego. Bardzo się staramy utrzymywać dobre relacje z fandomem Niebieskiego Jeża za granicą i mamy nadzieję, że ta wpadka nie wpłynie negatywnie na przyszłość. Jeszcze raz przepraszam za wpadkę.

FrenzyFox (Tails) – założyciel witryny informacyjnej BlueBlur Center

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42