Ten Jeż ma już 32 lata za plecami!

Cóż, trochę trudno zaczyna przez gardło przechodzić, bo to już sporo, ale Ten Jeż ma już 32 lata za plecami! Dużo co nie? Lecz jednak w tym wypadku nie musicie się martwić, ponieważ nasz Niebieski Bohater jest młodszy niż sądzicie. Seria z Kolczastym Sprinterem w akcji biegnie sobie truchtem wraz z Nami przez 32 lata i na to wygląda, że cała przygoda zaczyna nabierać tempa. Każdy, kto choć trochę interesuje się uniwersum słyszał już o zbliżających się DLC do Sonic Frontiers, o nowej grze Sonic Superstars oraz może nawet kupił już Sonic Origins Plus, który dzisiaj ma premierę.

Dla jeszcze lepszego spędzenia tego wspaniałego okresu zapraszamy na nasz event, który rozpoczyna się o godzinie 17:00 na naszym Discordzie, a na Sonicznym Kanale będziecie mogli cieszyć się streamem już od godziny 10:00 w 24 czerwca w tę sobotę. Nie omińcie także harmonogramu, ponieważ bez niego nie będziecie wiedzieli co Wam przygotowaliśmy.

Wszystkiego Najlepszego Sonic, abyś dalej zaskakiwał nas swoimi niesamowitymi przygodami i nie zwalniał mimo upływu lat!

Źródło: SonicOfficialJP

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161