Throwback Collection vol.2 trafia na serwisy streamingowe

Throwback Collection vol.2 trafia na serwisy streamingowe

Throwback Collection vol.2 trafia na serwisy streamingowe. Nowy nostalgiczny album muzyczny trafił na najpopularniejsze serwisy streamingowe, co skutecznie pozwala i ułatwia fanom na wysłuchanie całkowicie nowych remixów znanych i lubianych utworów muzycznych. Warto również zaznaczyć, że oczywiście część z nich jest całkowicie darmowa. Soniczna playlista zawiera całe cztery punkty w wykonaniu: Takeshi Isozaki, Keiichi Sugiyama i Naofumi Hataya. Jest to już drugi tego typu album udostępniony publicznie przez SEGA Sound Team ty razem zawiera on remixy z Sonic 3, Sonic Heroes, Shadow the Hedgehog i Sonic CD.

Sonic Boom i Sonic 3 MegaD Mix można znaleźć w Sonic Gems Collection, natomiast remiksy Digital Circuit i Bingo Highway zostały pierwotnie wydane na japońskich płytach Shadow the Hedgehog i Sonic Heroes OST, co również uchyla rąbka tajemnicy tym, którzy nie mieli dotychczas styczności z japońskimi wersjami danych utworów muzycznych.

Throwback Collection (Vol.2)

Pierwsza część albumu ujrzała światło dzienne również w tym roku i można ją odsłuchać w serwisie Spotify: https://open.spotify.com/album/03PwtNwq2whh19y1GuizbT

Dostęp do innych serwisów streamingowych można znaleźć tutaj: https://lnk.to/sonic_throwback2

Źródła: sonicstadium, spotify

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97