Tomoko Hayane i Sonic Wallgami

Ohayo!

Na Sonic Channel ruszył dział informacyjny prowadzony przez Tomoko Hayane.

Tomoko Hayane

Tomoko Hayane jest V-Tuberem, czyli osobą zajmującą się tworzeniem materiałów audiowizualnych, w których występuje jako postać animowana. V-Tuberzy tworzą swoje avatary, wykorzystując głównie techniki przechwytywania ruchu. Tomoko jest również projektantką w Sonic Team, a także zajmuje się ilustracjami do “Isekai Ogiri”, czyli nowej serii grafik od Sonic Channel, która przedstawia postacie w nietypowych sytuacjach.
Tomoko zdradziła nam również, że jej ulubioną postacią jest Doktor Eggman. Hayane stwierdziła, że nie ważne ile razy Sonic krzyżuje mu plany, Eggman nigdy się nie poddaje i zawsze próbuje kolejnych swoich sztuczek.
Ulubionym tytułem jest “Sonic World Adventure”, a ulubioną potrawą, Sushi z jajkiem i słodkim sosem sojowym.

Niemal jednocześnie z działem informacyjnym prowadzonym przez Hayane, ruszył kolejny projekt o nazwie Sonic Wallgami. Tomoko w ramach tego pomysłu, będzie co miesiąc zamieszczać grafikę z jedną, wybraną postacią ze świata Sonica i omawiać ją. Każda grafika ma być możliwa do pobrania jako tapeta na PC lub Smartfona.

Na pierwszy ogień rusza Amy Rose, a oto co o samej Amy mówi nam Tomoko.

PC
Smartfon

Amy jest jedną z moich ulubionych postaci, widzę w niej żywą i uroczą dziewczynę, ale tym razem przedstawiłam Amy w dosyć ciekawym klimacie. Dynamiczny urywek różowej jeżycy ze zdeterminowanym wyrazem twarzy i młotkiem gotowym, aby pokrzyżować szyki wroga, wyszło znakomicie!

Jakby tak pomyśleć to Amy jest nie tylko uroczą, ale także bardzo niezawodną i silną dziewczyną, gdy sytuacja tego wymaga.

Sądzę, że Amy jest tak samo wielkim bohaterem jak Sonic, ponieważ też walczy ze złoczyńcami, którzy znęcają się nad słabszymi. A przynajmniej, takie jest moje zdanie.

Z drugiej strony, w „Sonic Frontiers”, sceny pełne życzliwości wobec Coco i jej przyjaciół, a także pozytywna scena, w której ukazuje ona swoją determinację, by „stać się atrakcyjną kobietą, na którą Sonic będzie spoglądał z podziwem!” też były imponujące!

Naprawdę uważam, że Amy jest dziewczyną z wieloma zaletami♪

Tomoko Hayane

Link do Wallgami z Amy Rose znajdziecie TUTAJ i mamy nadzieję, że tak jak nasza redakcja, was także zainteresuje projekt Tomoko Hayane. 


UWAGA: Sonic Team prosi o niepublikowanie, ani nierozpowszechnianie pobranych treści na serwisach społecznościowych bez podania źródła. Jeśli chcecie się podzielić tapetą z przyjacielem lub znajomymi, prosimy o podanie linku do strony Sonic Channel z Wallgami. To samo tyczy się również pozostałych grafik od Sonic Channel.

Aby utrzymywać z Wami więź i wspólnie bawić się sprawiając, że Sonic staje się jeszcze bardziej popularny na świecie, chcielibyśmy Was prosić o podawanie źródła z Sonic Channel gdy publikujecie nasze treści.

Rozumiemy, że tylko dzięki Waszej pracy jesteśmy w stanie przedstawić nasze treści szerokiej publiczności. Jednak od teraz bylibyśmy szczęśliwi, gdybyście i nas włączyli, Sonic Team do swojego grona znajomych.

Sonic Team

Super Sonic na Nowy Rok

W podobnym stylu do Wallgami, została opublikowana na nowy rok grafika z Super Soniciem. Nie została dołączona do wielkiego projektu Tomoko Hayane, lecz pominięcie tego dzieła byłoby wielką zbrodnią. Grafikę podaną poniżej z opisem z Sonic Channel możecie znaleźć pod TYM linkiem.

Smartfon
PC
Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51