Tony Harnell nagrał nową piosenkę dla Sonica?

Tony Harnell nagrał nową piosenkę dla Sonica?

Kto nie wspomina pięknych czasów Sonic Adventure i Sonic Adventure 2? Piosenki były czymś, co dawały tym grom dodatkowego smaczku. Między innymi z takich tytułów można wymienić It Doesn’t Matter i Escape from the City – obie te kultowe piosenki mają wspólną rzecz. Czyli bohatera tegoż artykułu Tony’ego Harnella, który między innymi śpiewał te piosenki w naszych ulubionych grach.

Tony Harnell jest amerykańskim piosenkarzem najlepiej znanym ze swojego udziału w hard rockowym zespole TNT. Ale dobra, o co ten cały szum? Otóż pan Harnell na swoim Instagramie zrobił małe Q&A gdzie (jak można się domyślić) odpowiadał na pytania zadawane przez fanów.
Jednym z tych pytań było odnośnie serii Sonica.

Czy kiedykolwiek zrobiłbyś nową piosenkę dla gry Sonica?

– Anonimowy użytkownik

Na co pan Harnell odpowiada:

Pewnie, I chyba właśnie tak trochę ją zrobiłem 🙂

– Tony Harnell

Jest to trochę dziwne, że tak znikąd potwierdza(?) swój udział w nowym projekcie, ale jeśli to okaże się prawdą, to nie możemy się doczekać usłyszenia go znów w nowej grze! Tym bardziej, że jego głos się zmienił po tylu latach. Jego ostatnim występem nie licząc pojawienia się na koncercie przy premierze Sonic Boom w 2014 był występ w Sonic Generations gdzie ponownie zaśpiewał Escape From The City.

Aktualizacja 20.08.2021

Wyszło szydło z worka. Tony Harnell nagra piosenkę, która będzie poświęcona Jeżowi, ale nie będzie to utwór w nadchodzących grach komputerowych. Najnowsza kompozycja pod tytułem Fly With Me jest dedykowana popularnemu słuchowisku Sonic & Tails R autorstwa Emily Jones, która przekazała takową informację redakcji Sonicstadium. Tony Harnell również potwierdził tę informację na swoim Twitterze.

Źródła: sonicstadium.org, thrangeplanet.proboards.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Pixelise
Człowiek tzw. zajmujący się wszystkim i niczym. Fan platformówek od urodzenia i nie wiedzący co tu dalej napisać
Artykuły: 14