Nowy trailer i beta testy gry Sonic Rumble

Cztery dni temu na oficjalnym kanale Sonic the Hedgehog pojawił się długo wyczekiwany trailer z gry mobilnej pt. Sonic Rumble (z wycieków znany jako Sonic Toys Party). Nadchodzący tytuł na nasze smartfony będzie grą typu battle royal inspirowaną dziełem firmy Mediatonic pt. Fall Guys.

Jak widać na powyższym trailerze, będziemy mieli tym razem do czynienia z żywymi figurkami, które będą sunęły rywalizując razem w różnych lokacjach jak Green Hill Zone, Chemical Plant Zone, Sky Sanctuary Zone czy Starlight Carnival Zone. Naszymi bohaterami z plastiku będziemy mogli sterować w trzeciej osobie, lecz także nie zabraknie elementów platformowych 2D. Plansze będą mogły pomieścić do 32 graczy oraz będzie spory wybór postaci zarówno tych dobrych jak i samych złoczyńców. Na trailerze można dostrzec zarówno Sonica, Shadowa, Biga, Zavoca, Blaze, Team Chaotix, Dr. Eggmana i wiele więcej. Za zebrane pierścienie będziemy mogli kupić ubranka dla naszych figurek.

W Sonic Rumble zagramy tym razem nie tylko na urządzenia z logiem jabłka, lecz także Androidowi wyjadacze będą mogli nacieszyć się nowym tytułem już tej zimy. W Święta Bożego Narodzenia będziemy mieli w co pograć.

Prawdopodobnie SEGA poda niebawem więcej informacji o samej grze. Na chwilę obecną dla ciekawych nowych wrażeń firma zorganizowała beta testy, które potrwają od 24 do 26 maja, lecz z przykrością musimy Wam powiedzieć, że cała akcja jest ograniczona tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Warto też wspomnieć o tym, że już można zagrać w Sonic Mania Plus na urządzenia mobilne dla osób, które posiadają subskrybcję w Netflixie. Patrząc na komentarze, fani narzekają na trochę dziwne sterowanie, lecz miejmy nadzieję, że takie niedociągnięcia zostaną szybko naprawione.

Dla ułatwienia, podajemy Wam linki do Sonic Manii Plus na androida oraz iOS.

Źródła: polygon.com, Sonic the Hedgehog – YouTube, Sonic Mania Plus – Google Play, Sonic Mania Plus – Apple Store

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Diog
Artykuły: 22