Tydzień Sonica - wywiad i merch

Tydzień Sonica – wywiady i merch

Tydzień Sonica – wywiady i merch. 60-lecie firmy SEGA trwa w najlepsze, a od 2 grudnia możemy mówić o etapie, który jest poświęcony niebieskiemu Jeżowi. Pierwszy dzień przyniósł nam jedynie garść tapet i grafik, o których informowaliśmy tutaj. Kolejny dzień w ramach tygodnia Sonica nie przyniósł nam co prawda zapowiedzi nowej gry czy innego zapadającego w pamięć wydarzenia. Trzeba jedynie oddać, że jest już ździebko ambitniej od poprzedniego dnia. Trzeciego grudnia na wirtualne półki sklepowe Segashop.eu wpadło parę ciekawych rzeczy, a na oficjalnym kanale SEGA of Europe wylądował wywiad z m.in. Tomem Kalinske.

Wywiady

Całe szalone 12 minut mocno nostalgicznej rozmowy o czasach, które już dawno minęły, czyli erze 16-bitowych konsol. W rozmowie udział wzięli:

  • Tom Kalinske – (były CEO)
  • Al Nilsen – (były Dyrektor ds. marketingu)
  • Diane Fornasier – (Marketingowiec)
SEGA of Europe

8 grudnia ujrzał światło dzienne kolejny wywiad tym razem z Reiko Kodama, która pracowała nad Phantasy Star, Skies of Arcadia oraz nad Soniciem oczywiście!

SEGA of Europe

Merch z SEGASHOP

Oczywiście nie mogło zabraknąć również wszelakich gratów, pinów i odzieży wydanych z tej właśnie okazji. Segashop do swojej oferty dodał parę mniej lub bardziej przydatnych przedmiotów. Ceny w złotówkach podane wedle kursu z dnia 3.12.2020.

Official SEGA 60th Anniversary ‘Go SEGA’ Hoodie
Official SEGA 60th Anniversary Collectable Coin
Pin Kings SEGA 60th Anniversary Pin Badge Set 1.1
Official SEGA 60th Anniversary ‘GO SEGA’ White T-Shirt
Official SEGA 60th Anniversary ‘GO SEGA’ Black T-Shirt

Źródła: SEGA of Europe, Segashop.eu

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97