Współpraca z Monster Hunter Rise dobiega końca

Monster Hunter Rise to gra typu RPG wydawcy Capcom, w której możemy wcielić się w postać myśliwego i pokonywać hordy potworów z wykorzystaniem najróżniejszych broni wraz z naszymi przyjaciółmi. Cieszy się ona bardzo pozytywnymi opiniami, a jej wynik Metacritic wynosi 86, zatem nie jest jedną z najlepszych, ale wciąż bardzo dobrą grą. I nawet w tak przerażającej atmosferze polowania na bestie, które chcą nas pożreć, znajdzie się dla nas miejsce.

Na rzecz tejże współpracy do gry dodane zostały specjalne misje oraz wyjątkowe wyposażenie. Są to: zbroja dla myśliwego oraz towarzyszącego kotka Palico, która pozwoli nam upodobnić się do Sonica oraz przebranie dla naszego Canyne, która sprawi, że będzie wyglądał jak Tails. Poza tym mamy możliwość zdobycia trzech figurek: Sonica, Knucklesa i Tailsa do postawienia w naszym pokoju w grze. Przedmioty te dostaniemy po ukończeniu specjalnych misji “Gotta Hoard Fast” i “Super Shady Look-alike”.Na mapie pojawiają się złote pierścienie, a Palico może zamienić się w Super Sonica z mocą szmaragdów chaosu. By tak się stało, należy wzmocnić go przedmiotem zwanym Felvine Bulb. Zdobywa się go zabierając swojego towarzysza ze sobą na misję.

Współpraca została zawarta 26.11.2021 i dobiega końca, jeżeli chcecie zdobyć tą soniczną zawartość, musicie zrobić to przed 21.01.2024.

Gra jest płatna, ale ma darmowe demo. Znajdziecie ją na Steam, ale dostępna jest także na konsolę Nintendo Switch.

Źródła: sonicstadium.org, Monster Hunter – Twitter, monsterhunter.com, monsterhunterrise.wiki, monsterhunter.fandom.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 45