Nowy znak towarowy – Sonic & Friends

Pod koniec czerwca 2023, a dokładniej 23 na stronie Chizai Watch pojawił się nietypowy wpis dotyczący rejestracji przez firmę SEGA znaku towarowego o nazwie “Sonic & Friends”. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie to, że nie wiadomo tak dokładnie na jaki temat została złożona ta rejestracja. Patrząc na tagi nasze podejrzenia prowadzą na grę komputerową lub mobilną, lecz podkreślamy, że to są tylko nasze domysły. Z pewnością SEGA nie poprzestanie na laurach związanych z grą Sonic Frontiers, lecz patrząc na nadchodzącą premierę Sonic Superstars, można sądzić, że rynek gier na konsole i PC z Niebieskim Jeżem jest wystarczająco zapełniony. Patrząc na rynek mobilny, najwyższa już pora by pokazać fanom coś nowego. Być może niebawem dowiemy się coś więcej na ten temat.

Aktualizacja 26.07.2023

Dostajemy coraz więcej informacji w sprawie nowego znaku towarowego Sonic & Friends. Na Chizai Watch SEGA zarejestrowała 18 lipca nowe logo. Nadal nie wiadomo czy mamy do czynienia z grą, czy animacją, czy z jakąś serią zabawek, lecz małą podpowiedzią dla nas może być zarys twarzy Sonica pełniącą rolę litery “O” w logo. Użytkownik tweetera o nicku @WindiiGitlord zauważył, że powyżej wspomniana grafika identyczna jest do dobrze nam znanego Sonica rysowanego w stylu Chibi (Super Deformacji).

Patrząc na tempo rozwoju całego tematu to kto wie, może już niebawem SEGA nam coś ogłosi by osłodzić oczekiwanie na premierę Sonic Superstars. Wciąż trzymamy kciuki na nową grę mobilną, a wy?

Źródło: Sonic Stadium, Tails’ Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Dog
Artykuły: 12