Znamy prawdopodobną długość serialu “Knuckles”

Ponad pół roku temu ruszyły prace nad serialem “Knuckles” od Paramount+. Od tamtej pory nastała cisza i nie dostaliśmy żadnych informacji na jego temat. Jednak właśnie wyciekła informacja o tym, ile prawdopodobnie będzie mieć odcinków. Pojawiła się ona na profilu Linkedin Holly Johnson, która jest kierowniczką scenariusza dla tej serii. Niestety profil został usunięty, ale zachował się zrzut ekranu.

Źródło: Sonic Stadium – Twitter

Wygląda na to, że serial podzielono na 6 odcinków o nieznanej nam jeszcze długości. Możliwe, że jeśli ma być ich niewiele, to w wykonanie włożony zostanie większy budżet i starania, a zatem ich jakość będzie lepsza. Biorąc pod uwagę koszty produkcji takiego serialu, w którym pojawi się masa efektów specjalnych i gwiazdy filmowe, nic dziwnego, że nie będzie długi.

Oprócz tego zrzutu ekranu, możemy wywnioskować to także ze strony imdb.com, która jest podobna do naszego polskiego Filmweb. Pojawiła się tam lista odcinków dla pierwszego sezonu, co może oznaczać, że być może wcale nie skończy się na 6-ciu. A kto wie, może będzie ich więcej?

Nie czujmy się rozczarowani, bo krótki serial nie oznacza złego serialu. Może on być naprawdę dobry i warto na niego cierpliwie poczekać. O tym, jak długo trwały będą odcinki, dowiemy się najprawdopodobniej wtedy, gdy zostanie on oficjalnie wypuszczony. To już tylko kwestia czasu. Skoro trzecia część filmu zaplanowana jest na grudzień przyszłego roku, to od traileru i premiery serialu “Knuckles” dzieli nas kilka miesięcy lub tygodni, czyli naprawdę niedużo.

Źródła: sonicstadium.org, Sonic Stadium – Twitter, imdb.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 45