Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Online
 Tytuł: [Nowy porządek] Tłumaczenie komiksów Archie i nie tylko
Post: 21 sie 2019, 20:25 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Obrazek
Aby nieco ułatwić rozeznanie innym, wraz z powolnym przywracaniem tłumaczeń zacznę wrzucać tutaj. Tamten temat za bardzo został wydłużony.
Postanowiłem zacząć wrzucać tłumaczenia na Wattpad. Wraz z pierwszym numerem po crossoverze "Worlds Collide" dawać zacznę tu linki do tych tłumaczeń. Na razie jeszcze komiksy po "Shadow Fall" będą wrzucane do starego tematu, aż nadgonię tłumaczenia stracone przez hosting.

W przyszłości, gdy już zakończone zostaną komiksy "Po Fali Genezy" (reebot) zacznę zabawę z starym kontinuum Archie, a potem... Może i znajdzie się coś więcej!

Komiksy Archie Po Fali:
Spoiler:


Komiksy Sonic Boom:


Komiksy promujące Sonic Forces:


Odkryłem jeden problem: Wattpad przyjmuje maksymalnie 20 ilustracji... Co za tym idzie, może być nieraz kłopot z zmieszczeniem streszczenia jako pierwszej strony, albo dodatkowej jak np. w drugiej części Pościgu... To jest ten moment, w którym modlę się o obrazki dwustronowe!


26 kwietnia 2019

W dniu 24 kwietnia udostępniłem tłumaczenie pierwszego numeru Sonic Boom. Seria będzie tłumaczona co dwa/trzy numery głównej serii.
Dziś za to dodałem trzecią część "Kompletnego zaćmienia".


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>