Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA. "Gotta Go Fast!"
  • Czy wiesz, że oryginalny "Sonic the Hedgehog" z 1991 roku, miał posiadać kultowy "Sound Test" znany z późniejszych odsłon? Niestety, został on wycięty z powodu szybko zbliżającej się oficjalnej premiery gry i związanego z tym pośpiechu. Doprowadziło to do powstania dużej, niewykorzystanej przestrzeni w plikach gry, co zostało wykorzystane na umieszczenie intra z (dziś kultowym) syntezowanym "Seegaaaa!". Ta krótka sekwencja zajmowała 1/8 całego kartridża i była większa niż niektóre poziomy!
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: Sonic Forces, jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich".
  • Sonic Mania (czyli nowa gra utrzymana w klimatach retro) trzyma na serwisie Metacritic porażającą średnią recenzji 86/100! Gratulujemy wszystkim programistom, wliczając w to utalentowanego australijskiego romhackera Christiana Whiteheada i niezależnego kompozytora Tee Lopesa! "Hail to the King, Baby...!"
  • Nowa animacja tworzona obecnie przez domorosłego rysownika Aarona Cowderego - "Sonic: The Wrath of Nazo" - będzie miała swoją premierę dopiero pod koniec 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać, szczególnie gdy to jest sequel do legendarnej flashowej animacji tego samego autora - "Sonic: Nazo Unleashed".
  • "Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz!" Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń...
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


 Forum   Tematy   Posty   Ostatni post 
Nie ma nieprzeczytanych postów Fanfilmy

Sonic X Eternity

Filmy o Sonicu stworzone przez fanów niebieskiego jeża

28

241

14 sty 2018, 13:10

Shadow2016 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fan fiction

Konradomorelo, Nika, Pandojeż Alex, Luki the Hedgehog, Tails, ChaoLaChao, Badziewne FanFiction, Davir, Tajrak

Poznaj historie o niebieskim jeżu pisane przez naszych użytkowników

122

905

15 sty 2018, 22:36

Electro Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fanpostacie

7

126

21 gru 2017, 10:02

ChaoLaChao Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fanarty

Nasze rysunki, Rendery, Inne

Fanowskie dzieła robione przez naszych użytkowników oraz innych fanów

Opiekunowie: m.zuo

31

1453

wczoraj, 23:02

Electro Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fankomiksy

3

30

30 gru 2017, 13:50

AlexTJ1 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fangry

Eventy, Gry, Hacki

Gry o Sonicu stworzone przez fanów niebieskiego jeża

Opiekunowie: Vebros

15

175

27 lis 2017, 18:01

Jakubas18 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Roleplaye

14

711

wczoraj, 15:16

crazycandy Wyświetl najnowszy post

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>