Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj! Forum   Tematy   Posty   Ostatni post 
Nie ma nieprzeczytanych postów Fanfilmy

Sonic X Eternity

Filmy o Sonicu stworzone przez fanów niebieskiego jeża

Opiekunowie: Kat

31

263

26 mar 2018, 12:05

Kat Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fan fiction

Konradomorelo, Nika, Pandojeż Alex, Luki the Hedgehog, Tails, ChaoLaChao, Davir, Tajrak, Badziewne FanFiction

Poznaj historie o niebieskim jeżu pisane przez naszych użytkowników

Opiekunowie: Kat

144

983

18 wrz 2018, 13:57

Luki_Lukrecja Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fanpostacie

Postacie tworzone przez fanów Sonica

Opiekunowie: Kat

8

146

04 maja 2018, 11:44

Pituś Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fanarty

Nasze rysunki, Rendery, Inne

Fanowskie dzieła robione przez naszych użytkowników oraz innych fanów

Opiekunowie: m.zuo

38

1751

18 wrz 2018, 9:06

ChaoLaChao Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fankomiksy

Komiksy stworzone przez fanów niebieskiego jeża

Opiekunowie: Kat

4

37

25 mar 2018, 21:11

Pituś Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fangry

Eventy, Gry, Hacki

Gry o Sonicu stworzone przez fanów niebieskiego jeża

Opiekunowie: Vebros

24

350

04 wrz 2018, 20:47

Psiki Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Roleplaye

Ogranicza ciebie tutaj jedynie wyobraźnia

16

831

15 wrz 2018, 20:15

Konradomorelo Wyświetl najnowszy post

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>