Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC. Forum   Tematy   Posty   Ostatni post 
Nie ma nieprzeczytanych postów Fanfilmy

Sonic X Eternity

Filmy o Sonicu stworzone przez fanów niebieskiego jeża

31

266

07 sie 2019, 20:22

DriMiTri Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fan fiction

Konradomorelo, Nika, Pandojeż Alex, Luki the Hedgehog, Tails, ChaoLaChao, Davir, Tajrak, Kat, Badziewne FanFiction

Poznaj historie o niebieskim jeżu pisane przez naszych użytkowników

151

1012

19 kwie 2019, 13:39

Luki_Lukrecja Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fanpostacie

Postacie tworzone przez fanów Sonica

8

146

04 maja 2018, 11:44

Pituś Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fanarty

Nasze rysunki, Rendery, Inne

Fanowskie dzieła robione przez naszych użytkowników oraz innych fanów

Opiekunowie: m.zuo, Luki_Lukrecja

38

1796

23 lip 2019, 23:16

Tails Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fankomiksy

Komiksy stworzone przez fanów niebieskiego jeża

5

47

23 cze 2019, 20:17

Konradomorelo Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Fangry

Eventy, Gry, Hacki

Gry o Sonicu stworzone przez fanów niebieskiego jeża

30

309

12 mar 2019, 20:53

ADeMk Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Roleplaye

Ogranicza ciebie tutaj jedynie wyobraźnia

19

1498

dzisiaj, 0:33

Evil Wyświetl najnowszy post

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>