Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 12 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy spotkaliście się kiedyś z chamskimi ludźmi z internetu?
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Pytanie ma sądzę, że oczywistą odpowiedź. Ale dla wyjaśnienia: Chodzi mi o chamskie zachowanie ze strony jakiegoś artysty lub osoby udzielającej się w internecie w jakiś sposób i na swój sposób popularnej. Jakieś selfiki, filmiki czy cuś...

W moim przypadku spotkałam się z taką osobą na DeviantArcie. Kliknęłam w interesujący dla mnie fanart a w opisie znalazłam wpis ,,Jeśli ktoś mi napisze to słowo w komentarzach to usunę, zablokuję i zgłoszę''[dla wyjaśnienia: Napisałam to słowo bo nie chce mi się pisać o co poszło bo to głupota] więc myślę sobie ,,Czemu tak agresywnie?'' więc się zapytałam co jest złego w tym słowie a w zasadzie to w tej rzeczy. To owa utalentowana osoba rzuciła się na mnie jak szczerbaty na suchary, wyzwała mnie i mi zagroziła, że ,,Jeśli się nie odczepię to ją popamiętam i radzi mi się odczepić bo zrobi następny krok''. Owa osoba miała lat 13. Powiedziałam jej co myślę. Po czym na drugi dzień wszystkie komentarze ze mną zostały ukryte a zostawiła jedynie ,,Kazałam ci wyjść z mojego profilu. Ci żałośni ludzie nie są warci mojego czasu.''[jakie ego i w dodatku myśli, że może mi mówić co mam robić] więc się tak zdenerwowałam, że ją zablokowałam. Zastanawiałam się czy jej nie zgłosić ale to było ,,Pod wpływem emocji a ty nie działaj pod wpływem emocjii'' więc zrezygnowałam. Poza tym nie chciałam upaść tak nisko bo kogoś zgłaszać z tego powodu.

Fakt to nie była tylko jedna taka sytuacja ale na pewno była pierwsza taka kiedy ja zadałam pytanie a ktoś mnie wyzwał z tego powodu bo mu się to pytanie nie spodobało :/ Z reguły prowadziłam ostrą wymianę zdań a tu BUM! Co najlepsze obserwuje jej siostrę[chodź mają tak podobne style, że się zastanawiam czy to nie drugie konto], która ma więcej rozumu[jak mówiłam 13 lat jej sister ma 15].

Nie podam nicku tej osoby bo po co? Nie jestem taka.

Zaczęłam tą dyskusję tylko dlatego, że dawno nie rozmawiałam z forumowiczami :P Dlatego macie znowu spam.

Bo ja tylko śmiecę to forum ehh

Obrazek

Tytuł: Re: Czy spotkaliście się kiedyś z chamskimi ludźmi z interne
Awatar użytkownika
Opiekun

Powiedz mi proszę co to było za słowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Przyjaciel

A pewnie że się trafiło kilka osób ale jedna to najbardziej zaszła za skórę. No cóż jak się cokolwiek publikuje w internecie powinno się wiedzieć że ludzie mogą to różnie odbierać.Osoby które nie potrafią przyjąć do wiadomości że ktoś może mieć inne zdanie od nich nie powinny w ogóle publikować(chyba że się w końcu nauczą :P). No ale wracając wyżej wymieniony przypadek trafił mnie się na youtubach napisałem odmiene zdanie niż osoba prowadząca film i zostałem shadow bana i zgłoszenie na mój kanał że szerze tzw. Mowę nienawiści XD.Ech tacy ludzie to komedia.

Awatar użytkownika
Opiekun

Dr.Eggman pisze:
A pewnie że się trafiło kilka osób ale jedna to najbardziej zaszła za skórę. No cóż jak się cokolwiek publikuje w internecie powinno się wiedzieć że ludzie mogą to różnie odbierać.Osoby które nie potrafią przyjąć do wiadomości że ktoś może mieć inne zdanie od nich nie powinny w ogóle publikować(chyba że się w końcu nauczą :P). No ale wracając wyżej wymieniony przypadek trafił mnie się na youtubach napisałem odmiene zdanie niż osoba prowadząca film i zostałem shadow bana i zgłoszenie na mój kanał że szerze tzw. Mowę nienawiści XD.Ech tacy ludzie to komedia.

Patologia innymi słowy - podobno "równiejsi" od innych, których prawda jest "prawdziwsza".

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:

Nie chcesz go znać na zawsze zostanie w twojej pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cholera jak ja tęskniłam za tym forum xD

Cytuj:

No to już jest patola :P Mam nadzieję, że kanał cały?

Fakt moja ,,koleżanka'' z DA nie zgłosiła mnie ale się zastanawiałam czy to zrobi bo ostro na mnie naskoczyła i się zapowiadało na to.

Na YouTube jest o tyle beznadziejnie, że system zgłaszania jest bardzo wadliwy co w sumie widać po tym co się dzieje, jak nie sieci partnerskie nadużywają władzy to najróżniejsze patostreamy są wywalane na główną pomimo licznych zgłoszeń a zwykły filmik o homoseksualistach czy nawet najzwyklejszą opinię potępiającą różne patologiczne zachowania można zdjąć za pstryknięciem palca. Cóż polski YouTube działa troszkę jak GTA Online-banują uczciwych graczy a wgrasz cheaty i możesz grać dalej[ba nawet możesz kogoś skazać na bana dając mu worki z hajsem pomijając fakt, że jeśli ci się mapka nie wygeneruje to też masz bana...nie polecam GTA Online lepszy Single Player]. Często też ludzie zgłaszają za szerzenie nienawiści[oczywiście nadużywają tego] bo albo nie podoba im się czyjaś odmienna opinia albo mylą krytykę z hejtem[oba szkodliwe]. Z tego też powodu nie cierpię tego systemu zgłaszania filmów[chodź jest potrzebny]. Cóż w tym momencie Polski YouTube dąży do autodestrukcji i na bank niedługo zostaną tylko gimbusy albo dzieci z podstawówki[wyjątkiem są te osoby mające trochę rozumu], których bawi człowiek robiący pod siebie albo ich rajcuje jakże ciekawe i pasjonujące spanie. Niedługo dojdzie do tego, że trzeba będzie wykupić ,,subskrypcję'' na streamowanie bo wiadomo jak jest...jeden zaczyna to potem wszyscy ponoszą i cierpią karę.

Czasami mam ochotę takiego palnąć w ten pusty czerep. A najlepiej żeby takim zabronić korzystania z internetu.

Sorki za dygresję. Tak mi się nasunął ten temat.

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
Cytuj:

Nie chcesz go znać na zawsze zostanie w twojej pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiec. >:]

    

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Prościej jest chyba zapytać: "Kiedy ostatnio nie spotkałaś chamskiej osoby w internecie?" :')

Do you feel lucky? Kidan's got the fastest guns in the stars.~

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Prościej jest chyba zapytać: "Kiedy ostatnio nie spotkałaś chamskiej osoby w internecie?" :')

Zdecydowanie :P Chyba coraz mniej takich przypadków.

Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator

All the fricking time.

Awatar użytkownika
Administrator

Chamów w internecie jest dużo, ponieważ popularny jest stan tzw. nietykalności. Wchodzi taki dzieciak do internetu, widzi że może być kim chce, nikt go nie widzi, konsekwencji większych z drugiej strony nie będzie miał, ponieważ są oddaleni od siebie zazwyczaj mocno i pisze co chce. Nie ma wtedy żadnych hamulców co sprawia, że rozmowa z większością dochodzi do szczytu chamstwa.

Awatar użytkownika
Opiekun

Tails pisze:
Chamów w internecie jest dużo, ponieważ popularny jest stan tzw. nietykalności. Wchodzi taki dzieciak do internetu, widzi że może być kim chce, nikt go nie widzi, konsekwencji większych z drugiej strony nie będzie miał, ponieważ są oddaleni od siebie zazwyczaj mocno i pisze co chce. Nie ma wtedy żadnych hamulców co sprawia, że rozmowa z większością dochodzi do szczytu chamstwa.

Jak to śpiewał Magik:
"Jestem Bogiem, uświadom to sobie." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    

Awatar użytkownika
Opiekun

podstawowym problemem chamstwa w internecie jest w większości to, że pozostajemy w nim w pewien sposób anonimowi. Nie mówię o fejsbuku, ale weźmy np. fora internetowe. Dopóki nie zdradzisz adnych szczegółów pozostajesz anonimem. I stąd bierze się to, że ludzie pozwalają sobie na wszystko.

A jakie jest moje zdanie? Co najmniej połowa ludzi powinna mieć odcięty internet. Bo ludzi chamskich, bez kultury i jakiegokolwiek ogarnięcia w internecie spotyka się na każdym kroku.

Szukaj:
 [ Posty: 12 ] 

więcej linków