Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 12 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy spotkaliście się kiedyś z chamskimi ludźmi z internetu?
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Pytanie ma sądzę, że oczywistą odpowiedź. Ale dla wyjaśnienia: Chodzi mi o chamskie zachowanie ze strony jakiegoś artysty lub osoby udzielającej się w internecie w jakiś sposób i na swój sposób popularnej. Jakieś selfiki, filmiki czy cuś...

W moim przypadku spotkałam się z taką osobą na DeviantArcie. Kliknęłam w interesujący dla mnie fanart a w opisie znalazłam wpis ,,Jeśli ktoś mi napisze to słowo w komentarzach to usunę, zablokuję i zgłoszę''[dla wyjaśnienia: Napisałam to słowo bo nie chce mi się pisać o co poszło bo to głupota] więc myślę sobie ,,Czemu tak agresywnie?'' więc się zapytałam co jest złego w tym słowie a w zasadzie to w tej rzeczy. To owa utalentowana osoba rzuciła się na mnie jak szczerbaty na suchary, wyzwała mnie i mi zagroziła, że ,,Jeśli się nie odczepię to ją popamiętam i radzi mi się odczepić bo zrobi następny krok''. Owa osoba miała lat 13. Powiedziałam jej co myślę. Po czym na drugi dzień wszystkie komentarze ze mną zostały ukryte a zostawiła jedynie ,,Kazałam ci wyjść z mojego profilu. Ci żałośni ludzie nie są warci mojego czasu.''[jakie ego i w dodatku myśli, że może mi mówić co mam robić] więc się tak zdenerwowałam, że ją zablokowałam. Zastanawiałam się czy jej nie zgłosić ale to było ,,Pod wpływem emocji a ty nie działaj pod wpływem emocjii'' więc zrezygnowałam. Poza tym nie chciałam upaść tak nisko bo kogoś zgłaszać z tego powodu.

Fakt to nie była tylko jedna taka sytuacja ale na pewno była pierwsza taka kiedy ja zadałam pytanie a ktoś mnie wyzwał z tego powodu bo mu się to pytanie nie spodobało :/ Z reguły prowadziłam ostrą wymianę zdań a tu BUM! Co najlepsze obserwuje jej siostrę[chodź mają tak podobne style, że się zastanawiam czy to nie drugie konto], która ma więcej rozumu[jak mówiłam 13 lat jej sister ma 15].

Nie podam nicku tej osoby bo po co? Nie jestem taka.

Zaczęłam tą dyskusję tylko dlatego, że dawno nie rozmawiałam z forumowiczami :P Dlatego macie znowu spam.

Bo ja tylko śmiecę to forum ehh

W żywe zmienia się
Zło zwyciężasz dobrem...
Nie wiesz co to lęk...
Nieprawdopodobne...
W pewność zmienia się...
Zmienia cię...-Hunter ,,Labirynt Fauna''

Tytuł: Re: Czy spotkaliście się kiedyś z chamskimi ludźmi z interne
Awatar użytkownika
Opiekun

Powiedz mi proszę co to było za słowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    
"Wszędzie tyle piasku! Green Hill powinno zostać Sand Hill." ~ Cenega Polska

Awatar użytkownika
Przyjaciel

A pewnie że się trafiło kilka osób ale jedna to najbardziej zaszła za skórę. No cóż jak się cokolwiek publikuje w internecie powinno się wiedzieć że ludzie mogą to różnie odbierać.Osoby które nie potrafią przyjąć do wiadomości że ktoś może mieć inne zdanie od nich nie powinny w ogóle publikować(chyba że się w końcu nauczą :P). No ale wracając wyżej wymieniony przypadek trafił mnie się na youtubach napisałem odmiene zdanie niż osoba prowadząca film i zostałem shadow bana i zgłoszenie na mój kanał że szerze tzw. Mowę nienawiści XD.Ech tacy ludzie to komedia.

Awatar użytkownika
Opiekun

Dr.Eggman pisze:
A pewnie że się trafiło kilka osób ale jedna to najbardziej zaszła za skórę. No cóż jak się cokolwiek publikuje w internecie powinno się wiedzieć że ludzie mogą to różnie odbierać.Osoby które nie potrafią przyjąć do wiadomości że ktoś może mieć inne zdanie od nich nie powinny w ogóle publikować(chyba że się w końcu nauczą :P). No ale wracając wyżej wymieniony przypadek trafił mnie się na youtubach napisałem odmiene zdanie niż osoba prowadząca film i zostałem shadow bana i zgłoszenie na mój kanał że szerze tzw. Mowę nienawiści XD.Ech tacy ludzie to komedia.

Patologia innymi słowy - podobno "równiejsi" od innych, których prawda jest "prawdziwsza".

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:

Nie chcesz go znać na zawsze zostanie w twojej pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cholera jak ja tęskniłam za tym forum xD

Cytuj:

No to już jest patola :P Mam nadzieję, że kanał cały?

Fakt moja ,,koleżanka'' z DA nie zgłosiła mnie ale się zastanawiałam czy to zrobi bo ostro na mnie naskoczyła i się zapowiadało na to.

Na YouTube jest o tyle beznadziejnie, że system zgłaszania jest bardzo wadliwy co w sumie widać po tym co się dzieje, jak nie sieci partnerskie nadużywają władzy to najróżniejsze patostreamy są wywalane na główną pomimo licznych zgłoszeń a zwykły filmik o homoseksualistach czy nawet najzwyklejszą opinię potępiającą różne patologiczne zachowania można zdjąć za pstryknięciem palca. Cóż polski YouTube działa troszkę jak GTA Online-banują uczciwych graczy a wgrasz cheaty i możesz grać dalej[ba nawet możesz kogoś skazać na bana dając mu worki z hajsem pomijając fakt, że jeśli ci się mapka nie wygeneruje to też masz bana...nie polecam GTA Online lepszy Single Player]. Często też ludzie zgłaszają za szerzenie nienawiści[oczywiście nadużywają tego] bo albo nie podoba im się czyjaś odmienna opinia albo mylą krytykę z hejtem[oba szkodliwe]. Z tego też powodu nie cierpię tego systemu zgłaszania filmów[chodź jest potrzebny]. Cóż w tym momencie Polski YouTube dąży do autodestrukcji i na bank niedługo zostaną tylko gimbusy albo dzieci z podstawówki[wyjątkiem są te osoby mające trochę rozumu], których bawi człowiek robiący pod siebie albo ich rajcuje jakże ciekawe i pasjonujące spanie. Niedługo dojdzie do tego, że trzeba będzie wykupić ,,subskrypcję'' na streamowanie bo wiadomo jak jest...jeden zaczyna to potem wszyscy ponoszą i cierpią karę.

Czasami mam ochotę takiego palnąć w ten pusty czerep. A najlepiej żeby takim zabronić korzystania z internetu.

Sorki za dygresję. Tak mi się nasunął ten temat.

W żywe zmienia się
Zło zwyciężasz dobrem...
Nie wiesz co to lęk...
Nieprawdopodobne...
W pewność zmienia się...

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
Cytuj:

Nie chcesz go znać na zawsze zostanie w twojej pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiec. >:]

    

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Prościej jest chyba zapytać: "Kiedy ostatnio nie spotkałaś chamskiej osoby w internecie?" :')

This is who I am...

A modern tragedy!

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Prościej jest chyba zapytać: "Kiedy ostatnio nie spotkałaś chamskiej osoby w internecie?" :')

Zdecydowanie :P Chyba coraz mniej takich przypadków.

W żywe zmienia się
Zło zwyciężasz dobrem...
Nie wiesz co to lęk...
Nieprawdopodobne...
W pewność zmienia się...

Awatar użytkownika
Moderator

All the fricking time.

Awatar użytkownika
Administrator

Chamów w internecie jest dużo, ponieważ popularny jest stan tzw. nietykalności. Wchodzi taki dzieciak do internetu, widzi że może być kim chce, nikt go nie widzi, konsekwencji większych z drugiej strony nie będzie miał, ponieważ są oddaleni od siebie zazwyczaj mocno i pisze co chce. Nie ma wtedy żadnych hamulców co sprawia, że rozmowa z większością dochodzi do szczytu chamstwa.

Awatar użytkownika
Opiekun

Tails pisze:
Chamów w internecie jest dużo, ponieważ popularny jest stan tzw. nietykalności. Wchodzi taki dzieciak do internetu, widzi że może być kim chce, nikt go nie widzi, konsekwencji większych z drugiej strony nie będzie miał, ponieważ są oddaleni od siebie zazwyczaj mocno i pisze co chce. Nie ma wtedy żadnych hamulców co sprawia, że rozmowa z większością dochodzi do szczytu chamstwa.

Jak to śpiewał Magik:
"Jestem Bogiem, uświadom to sobie." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    

Awatar użytkownika
Opiekun

podstawowym problemem chamstwa w internecie jest w większości to, że pozostajemy w nim w pewien sposób anonimowi. Nie mówię o fejsbuku, ale weźmy np. fora internetowe. Dopóki nie zdradzisz adnych szczegółów pozostajesz anonimem. I stąd bierze się to, że ludzie pozwalają sobie na wszystko.

A jakie jest moje zdanie? Co najmniej połowa ludzi powinna mieć odcięty internet. Bo ludzi chamskich, bez kultury i jakiegokolwiek ogarnięcia w internecie spotyka się na każdym kroku.

Szukaj:
 [ Posty: 12 ] 

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków