Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 11 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Team Sonic Racing
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
phpBB [media]

phpBB [media]

Oto [panie i panowie] spin-off serii, która będzie pełnokrwistą ścigałką. I tyle.

    
Groovy!

Tytuł: Re: Team Sonic Racing
Awatar użytkownika
Moderator

Podoba mi się jak Iizuka kompletnie zignorował pierwsze pytanie które dotyczyło transformacji XD

Poza tym wspomniał, że w demie będzie Team Sonic i Team Dark a ani słowa o Egg Pawnach. Być może one faktycznie służą za boty czy też są place holderem, kiedy nie ma pełnej drużyny.

No i będzie adventure mod... z fabułą zapewne. I ma być wyjaśnione czemu Sonic się ściga w samochodzie zamiast na nogach. Mam nadzieje że wybiorą najlogiczniejsza odpowiedź czyli po prostu łamało by to zasady, a Sonic lubi wyzwania xd

Tak sobie teraz przypomniałem że Webber dementował plotki odnośnie nowej ścigałki z Soniciem... skoro okazały się być one prawdą to plotki o obecnym stanie Sonic Team też mogą być co dobrze nie wróży przyszłości... Przypominam że wspomniał on coś o grze w 2018 no i teraz dostajemy Team Sonic Racing.

No ale poczekamy aż gra wyjdzie. Jakoś mnie ta gra aż tak bardzo nie kręci. Główną innowacją mają być drużyny, które mogą się wspierać wzajemnie. Tylko nie wydaje mi się, że jest to aż tak fajna mechanika bo jednak najlepiej jest chyba gnać przed siebie i patrzeć jak reszta gryzie piach. A takie przynajmniej jest moje zdanie :D Dlatego ja cały czas jestem neutralny. I przysięgam... jak na serio dostaniemy Egg Pawny zamiast np Orbota i Cubota to się chyba przejdę do siedziby Sonic Team. I jeżeli na serio tak się stanie to chyba serio pokaże jak bardzo Sonic Team nie znosi wszystkiego co robi SEGA of America i że są w stanie użyć randomowe roboty Eggmana zamiast robotów które można nazwać postaciami.

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Opiekun

Konradomorelo pisze:
Tak sobie teraz przypomniałem że Webber dementował plotki odnośnie nowej ścigałki z Soniciem... skoro okazały się być one prawdą to plotki o obecnym stanie Sonic Team też mogą być co dobrze nie wróży przyszłości... Przypominam że wspomniał on coś o grze w 2018 no i teraz dostajemy Team Sonic Racing

David Jaffe w 2010 zaprzeczył, że powstaje nowe Twisted Metal (mimo, iż wydano stosowny teaser w porcie TM: Head-On na PS2) i... Sam spójrz. To po prostu piękna zagrywka marketingowa.

phpBB [media]

    
Groovy!

Awatar użytkownika
Administrator

Nie wiem czy ta ścigałka będzie lepsza od All stara Transformed. Jakoś te auta mi nie przypadają do gustu. Z autem Sonic'a i Shadow'a to jakoś nie zaszaleli, Knuckles'a pojazd wygląda całkiem spoko. Co do Tails'a bolida to aż się prosi dać tam jakiś spojler. Bez niego też tak średnio jego pojazd wygląda. All Star Transformed wyróżniało to, że za każdym okrążeniem mapka trochę się zmieniała, fajne to było bo gra monotoniczna nie była. Jeżeli w tej grze każde okrążenie takie samo będzie to moim zdaniem gra będzie monotoniczna, a na pewno bardziej od poprzedniej ściganki. Soundtrack to najprawdopodobniej będzie dobry jak zawsze, grafika jak patrzę też jest fajna. Szczerzę mówiąc więcej od tej gry się jak na razie spodziewałem, jestem bardziej zawiedziony niż zadowolony. Jak na razie to zbytnio nie przykuwa mojego zainteresowania ta gra lecz jednak z pewnością w nią zagram, ponieważ jestem bardzo ciekawy czy jednak będzie tak samo dobra jak Sonic & All Sar Racing Transformed. Na pewno te cudeńko Tails'a będzie opanowane do perfekcji :turbo:

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Czemu wszyscy tak lubią ten pojazd Knuxa?! XD
Jak dla mnie to gorsza wersja tego trójkołowca z SRT (Sonic 7 All-Stars bla bla bla, mówię SRT XD). Jak dla mnie najlepszy pojazd to ten Tailsa i tak szczerze czy se spoilerem czy bez nie ma znaczenia. Ze spoilerem wyglądałby dobrze, ale bez spoilera wygląda ciekawie i mi się to nawet podoba. Powiem tak... to jest jak z moimi wynikami egzaminu XD Niby jest lepiej niż myślałem, ale i tak jestem zawiedziony (jestem dziwnym człowiekiem, nie ważne :p) Kupię to, bo bardzo lubię gry wyścigowe, ale czuję, że temu będzie blisko dość do SEGA All-Stars, które moim zdaniem było meh. Z jednej strony smutno, bo nie dostaniemy już raczej tego co w SRT, czyli zmian tras ale pozytywy są takie, że przynajmniej nie zepsują imienia SRT jeśli chodzi o dobrą mechanikę, która poszła się walić XP

End of communication (naoglądałem się FNaFa XD)

-- 15 cze 2018, 16:15 --

A i jeszcze, SHADOW JEST MÓJ!!!

Awatar użytkownika
Moderator

Mamy coś nowego

phpBB [media]

Ale jako, że poza większą ilością tej samej trasy, tekstów postaci i Sonicowego Tostera ni ma tam nic więcej to wstawię to tutaj a nie w newsach.

Bo chciałem właśnie znowu poruszyć kwestie tych... kwestii, które rzucają postacie.

Tails na każdym kroku pokazuje, że jest bardzo narcystycznym i nieznośnym kujonem dupkiem, ale musze przyznać, że te jego teksty są naprawdę dobre XD Jedna sprawa, że kompletnie do niego nie pasują, ale same teksty są spoko.

Za to teksty Sonica są strasznie mdłe, nijakie, nudne i brakuje w nich tej postawy, którą Sonic powinien reprezentować. Widzę tutaj problem z Modern Soniciem z ery post Colors i to smieszne, że dopiero teraz go zauważyłem. No cóż, zgaduję, że w grach wciąż w pewien sposób reprezentował swój charakter i jego teksty lub żarty potrafiły być dobre. Tutaj mam wrażenie, że powinien dostać część tekstów Tailsa XD Lis mówiący:

"O tak, dalej Tails!" kompletnie do niego nie pasuje za to u Sonica? Sonic w sumie powinien być nieco narcystyczny i dupkowaty więc ten tekst byłby na miejscu :D Takich przykładów można znaleźć więcej. A tak Sonic ma najgorsze teksty. On i może Knuckles, a raczej Krakers bo to co dostaliśmy na pewno nie jest twardsze niż pozostali, najlepsze z nich, twardsze niż skóra

Za to same teksty moim zdaniem pasują do samej konwencji. Dopiero teraz jak zobaczyłem całe wyścigi to poczułem te teksty rzucane do kolegów z drużyny i obelgami rzucanymi w stronę przeciwników podczas intensywnego wyścigu. Więc z samymi tekstami nie ma problemu, a raczej z tym jak one są napisane.

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Opiekun

Tak odnosząc się do filmiku, chciałbym taki toster... :śmiech:
Przyczepiłbym się, że zabrali mi dwie minuty życia na oglądaniu gościa jedzącego tosty z podobizną Sonica, ale w sumie to było nawet niezłe.
A przy okazji, ten prowadzący po lewej kogoś mi przypomina tylko nie mogę za nic odgadnąć kogo...

A już zupełnie serio:

Czyli jednak na serio chyba będzie tylko mechanika drużyn, bo głównie na niej się skoncentrowali...
W sumie to przy grze w 2-3 graczy to może być nawet ciekawe. W porównaniu do wyścigów drużynowych z Mario Kart WII, tutaj drużyny mają trzy postaci, (a nie sześć, jak w Mario Kart WII, co znaczącą wpływało na tamten element) i co było do przewidzenia, z innymi stylami gry.

Dodatkowo w porównaniu do Mario Kart WII, drużyna wiąże się z czymś więcej niż tylko jazdą razem i nie krzywdzeniem się o własne przedmioty. (a przynajmniej nie zauważyłem niczego więcej gdy grałem)
Te trzy mechaniki (bo "Rival Takedown" to nic nowego w ścigałkach arcade) na pewno będą urozmaicać grę. Nie zapominając też o Team Ultimate, ale... miałem nadzieje na coś więcej niż tylko zwykły boost. Nie wiem, może jakiś wybór Team Ultimate z kilku przydatnych skilli? No cóż, chyba będzie trzeba nacieszyć się zwykłym boostem.

A jeżeli już miałbym się odezwać na temat klas i tego jakimi bym grał najczęściej, to chyba postawiłbym na masywny styl prezentowany przez Knucklesa czy Omegę. Chociaż w sumie bardziej aerodynamiczny styl Tailsa i Rouge też jest jednym z tych moich lubianych.

Cóż, ciekawi mnie tylko jakie będą warianty gry, o czym wspomniano w 11:13, bo te tryby będą musiały nam nadgonić brak podstawowego wyścigu.

No i jest jeszcze sprawa Story Mode, o którym wiadomo tylko że... będzie. Ciekawi mnie czy będzie to coś w stylu tej dość prostej historii z Sonic Free Riders gdzie po prostu będziemy mieli jakieś Grand Prix z ukrytymi motywami głównego złego czy może coś bardziej rozbudowanego? Osobiście nie liczę na nic więcej niż to pierwsze i mogę mieć pewnie nadzieję najwyżej na ciekawe wykonanie.

Ciekawi mnie jak na statystyki pojazdów będą wpływać te modyfikacje, których najwidoczniej będzie można założyć nawet po cztery.

Dochodzę już do dialogów, które...
Niby potrafią być fajne, ale po prostu nie pasują do charakterów...
Jestem szczerze ciekawy jak wyglądają dialogi w Team Dark. Osobiście mam nadzieję, że Omega będzie wywoływał banana na twarzy. :D A nie, czekaj... To raczej nie będzie ten genialny Omega z Archie... Szlag...

No i osobiście liczę na pojawienie się Chaotix. Jak już mówiłem, trzyosobowe wyścigi są dla nich idealne. No i daje im to pole popisu przy dialogach.
Ciekawi mnie czy pojawi się też Team Rose. Jeśli tak, będziemy mieli gwardię z Sonic Heroes... Ale jaka będzie ostatnia, piąta drużyna? Czyżby Eggman, Orbot i Cubot? Czy może coś niespodziewanego?

W sumie to już faktycznie nic więcej ciekawego w tym filmie, bo jak wspomniano w nim, więcej informacji podadzą później. Na plus jednak definitywnie jest brak odpowiednika dla tego niebieskiego zbrodniarza z Mario Kart. :twisted:

Ach, no i dochodzi "Green Light Ride" będące powrotem Crush 40, które jest bardzo dobre do słuchania.

Cóż... trochę mi się poprawił nastrój do tej gry. Zobaczymy jak będzie dalej.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
Ale jaka będzie ostatnia, piąta drużyna? Czyżby Eggman, Orbot i Cubot? Czy może coś niespodziewanego?

Jak Eggman Team to jak już Eggman, Metal i coś jeszcze nie wiem co. Możu Orbot i Cubot w jednym pojeździe ¯\_(ツ)_/¯

A tak z ogólnych wrażeń to boli mnie to, że będę musiał grać teamowo. Ja chcę poginać i mieć wszystkich za sobą a nie się martwić o resztę >w>

Mimo to może jednak ta gra nie będzie zła, ale na szał nie liczę

Awatar użytkownika
Opiekun

phpBB [media]

Dacie wiarę, że Metal Sonic jest potwierdzony już od września?!

Jakim cudem ja to ominąłem?

Awatar użytkownika
Administrator

Ciekawe czy będzie można nim grać już w podstawowej wersji gry czy DLC trzeba będzie kupić jak w Transformed.

Awatar użytkownika
Opiekun

Tails pisze:
Ciekawe czy będzie można nim grać już w podstawowej wersji gry czy DLC trzeba będzie kupić jak w Transformed.

Najpewniej będzie po prostu członkiem drużyny Eggmana... Więc będzie pewnie dostępny w podstawce. (ewentualnie może być postacią do odblokowania w Story Mode...)

Szukaj:
 [ Posty: 11 ] 

więcej linków