Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

[ Posty: 9 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wszystkiego Najlepszego Sonic! (2018)
Awatar użytkownika
Administrator

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Seria ostatnio trzyma się nie najgorzej i chciałbym życzyć Niebieskiemu szczęścia w dalszej przygodzie i tylko dalej do przodu.

Happy birthday Sonic!

Obrazek

Tytuł: Re: Wszystkiego Najlepszego Sonic! (2018)
Awatar użytkownika
Opiekun

A ja to bym chciała życzyć zarówno fanów jak i całej serii, żeby wytrzymała do 30-lecia. I żeby ktoś w końcu napisał porządny scenariusz do czegokolwiek i...
albo dobra, daruję sobie bo zamieni się to w wytykanie błędów. Ponownie. No, to trzymaj się nam Sonic.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Happy Birth/Makeday Sonic :p

Wszystkiego najszybszego ^^ :bieg:

Awatar użytkownika
Znajomy

Najlepszego Sonic i obyś w końcu był dobry bo coś ostatnio niezbyt dobrze radzisz xD :śmiech_jajcarza:

Tails: Młodzi to czytają i proszę o lepszy dobór słów.

Awatar użytkownika
Administrator

Och Sonic ty druhu jak mnie radują twoje urodziny. Trochę spóźnione te życzenia no ale lepiej późno niż wcale jak to mówią. Życzę tobie jak najlepszych przygód, jak najwięcej adrenaliny, dużo uśmiechu, dużo kilosów przebieganych i jak najdłuższego bycia tutaj z nami no bo... nie wszyscy może to widzą, ale bez ciebie nie byłoby tego całego miejsca, ja bym nie zaszedł tak wysoko i bez ciebie nie byłoby mnie takiego jakim jestem. Dziękuję tobie za ten cały fandom, tylu na świecie jest fanów, którzy ciebie uwielbiają i są to jednak wspaniałe osoby. W każdym fandomie znajdą się osoby, które może nie czynią tak jak trzeba, tak jak byśmy chcieli, ale jednak jak ja zacznę pisać z tą społecznością za granicą to czuję się z nimi jak w domu, rozmawiam z nimi i oni ze mną jak koledzy, jesteśmy kolegami, śmiejemy się razem, złościmy się razem, to jest coś wspaniałego. Cóż, bolączką nie jest słabość fizyczna, ale duchowa, ile marzeń, ile ważnych decyzji zostaje zaprzepaszczonych przez to, że duchowo się poddajemy, mówimy że to niemożliwe, nierealne. Wszystkiego najlepszego ty kolczasty, niebieski jeżu, mam nadzieję że zostaniesz przez jak największą liczbę osób doceniony i będziesz ze mną, z nami jak najdłużej.

Mogę się z wami w wielu tematach nie zgadzać, mogę się sprzeczać, ale jest jedna rzecz, która jest w 100% prawdą i tutaj są na pewno wszyscy zgodni. Dzięki Sonicowi te forum wasze istnieje i jest. Gdyby nie to, że zainspirowałem się Soniciem, że dał mi siłę do pracy i wbił do głowy, że nasz Polski fandom potrzebuje swojego konta do rozmów to każdy z was by krzątał się po grupach na jeja czy nk, a tak jesteście tutaj razem w grupie i rozmawiacie ze sobą. Jutro stosowny temat dla tej sprawy napiszę, ponieważ nie jestem zadowolony z tego co widzę. Prawdę mówiąc jestem zrozpaczony to co usłyszałem dzisiaj.

Awatar użytkownika
Opiekun

Nie będę składał życzeń. Dlaczego?

Współczesna Sega zaczyna zmierzać w kierunku Atari, porzucając swoje najlepsze produkty, na rzecz Sonica, którego perfidnie wykorzystują i niszczą, psując przy tym ogólną reputację firmy w oczach konsumenta, który tylko (jak brzmiała pewna piosenka) "wanna have fun".

Jim Sterling mimo swojej kontrowersyjności (ten dziwak lubi Sonic 4: Episode 1 i Forces bardziej niż Generations), potrafi raz na ruski rok rzucić cytatem, który zmusza mnie nad przemyśleniem czym jest współczesny rynek gier wideo. Tak było w przypadku Nintendo, gdy to wstawił najnowszej Zeldzie ocenę 7.5/10, a najnowszemu Marianowi ocenę bardzo podobną. Wszyscy fani Big N byli tak wściekli, że Jima zalała fala pogróżek (nawet te grożące śmiercią), aż w końcu dokonano ataku DDoS na jego stronę. Wcześniej Jim podkreślił, że Zelda jako gra Nintendo jest tą bardzo dobrą, a nowe Super Mario było najlepszą odsłoną serii w jaką grał, lecz nikt tego nie słuchał. W końcu powiedział:

"Czasami zdaje mi się, że jestem najprawdziwszym fanem Nintendo na całym świecie, bo potrafię szczerze skrytykować decyzje dokonane przez tą samą firmę, mimo iż dorastałem z nią przez całe życie."

I tak wygląda moja sytuacja z Segą.

Czymś szokującym jest to, że taka Yakuza 6 która jest grą jakości Grand Theft Auto, wyciekła OFICJALNIE, będąc przez pomyłkę dodana do PS Store jako demo, a także sprzedając się poniżej oczekiwań. Tymczasem okropne (w porównaniu do poprzednich odsłon) Sonic Forces sprzedaje się bardzo dobrze zarówno w Japonii jak i na świecie, będąc sprzedawane jako tytuł budżetowy. Tak! BUDŻETOWY SONIC!

Za czasów Sonic 2006 było to nie do pomyślenia.

Wszystkie dotychczasowe problemy z jeżem firma zmiotła pod dywan, najczęściej za pomocą memów i samej społeczności, która wpadła w wieczyste "The Sonic Cycle". To najczystszy syndrom sztokholmski, który ciągle udowadnia mi, jak bardzo niekompetentną firmą od 13 lat jest Sega-Sammy.

Tylko gorsze jest Konami. A Capcom i Square-Enix są niewiele lepsi, gdyż umieją się przyznać do błędu. Resident Evil i Final Fantasy są najlepszymi przykładami, które są wzorem do naśladowania zarówno dla zachodnich biznesmenów jak i samej Segi, która sterczy w swoim bagnie, nie pozwalając rozwijać się swoim najbardziej obiecującym dywizjom i wypraszając firmy, które proponowały jej wskrzeszenie zapomnianych marek (ONI ODMÓWILI ZROBIENIA NOWEGO JET SET RADIO DWA RAZY! I TO MAJĄC GOTOWE ASSETY OD FIRM ZEWNĘTRZNYCH! A W FORCES SĄ ZA TO KOSTIUMY INSPIROWANE SERIĄ! MASAKRA! XD).

    
"Wszędzie tyle piasku! Green Hill powinno zostać Sand Hill." ~ Cenega Polska

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Widzę Chao że nie poszedłeś śladem Zou i wypisałeś cały swó butthurt :XD:

Ja w ramach urodzin napisałem fanfic ale jako że na discordzie wybuchła wielka drama to dorzucę się do życzeń i ,podobnie jak Madelajna, życzę ci mój niebieski jeżyku byś dożył przynajmniej do trzydziestki :D

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Opiekun

Konradomorelo pisze:
Widzę Chao że nie poszedłeś śladem Zou i wypisałeś cały swó butthurt :XD:

Ano. Ponoć dźwięk pękającego tyłka słychać było aż nad Niemnem.

    
"Wszędzie tyle piasku! Green Hill powinno zostać Sand Hill." ~ Cenega Polska

Awatar użytkownika
Kolega

To ja życzę serii zdrówka i najlepszego. Żeby wszystko się ułożyło i lepszej przyszłości :P

Coś tam się kombinuje dodatkowego, ale jak zwykle spóźnionego... 0^0

#SIXOFCROWS

Szukaj:
 [ Posty: 9 ] 

więcej linków