Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 11 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Falkon 2018 - spotkanie forumowe
Awatar użytkownika
Administrator

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Wiem, że już wcześniej zapowiadałem te małe forumowe spotkanie, ale w moich prywatnych sprawach niezbyt wychodziło i musiałem zrezygnować z planów. Teraz przejrzałem eventy i najbliższy jest Falkon, który trwa od 12 do 14 października, czyli od piątku do niedzieli. Pełny bilet kosztuje 60 zł, nocleg jest zorganizowany w budynku szkoły podstawowej i jest darmowy, jedynie trzeba swoje rzeczy do spania wziąć jak np. śpiwór. Cały event jest w Lublinie, więc i miasto byśmy sobie pozwiedzali jak nie byłoby co na evencie już oglądać. Akurat wtedy już będę studiował, ale to dopiero początek i event został tak ułożony by każdy znalazł te wolne pare dni. Więc preferuję by tegoroczne pierwsze spotkanie właśnie na Falkonie urządzić, pochodzimy sobie, pogadamy, poznamy się, zobaczymy co na evencie nam zaoferują. Jeżeli będą chętni na te spotkanie to pojadę, ale jeżeli nie będzie chętnych no to ja sam nie mam zamiaru tam chodzić.

Taka propozycja jest ode mnie dla was. Jeżeli ten pomysł nie wypali to następny termin na spotkanie jest koniec kwietnia czyli Pyrkon.

Tytuł: Re: Falkon 2018 - spotkanie forumowe
Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Wiem, że już wcześniej zapowiadałem te małe forumowe spotkanie, ale w moich prywatnych sprawach niezbyt wychodziło i musiałem zrezygnować z planów. Teraz przejrzałem eventy i najbliższy jest Falkon, który trwa od 12 do 14 października, czyli od piątku do niedzieli. Pełny bilet kosztuje 60 zł, nocleg jest zorganizowany w budynku szkoły podstawowej i jest darmowy, jedynie trzeba swoje rzeczy do spania wziąć jak np. śpiwór. Cały event jest w Lublinie, więc i miasto byśmy sobie pozwiedzali jak nie byłoby co na evencie już oglądać. Akurat wtedy już będę studiował, ale to dopiero początek i event został tak ułożony by każdy znalazł te wolne pare dni. Więc preferuję by tegoroczne pierwsze spotkanie właśnie na Falkonie urządzić, pochodzimy sobie, pogadamy, poznamy się, zobaczymy co na evencie nam zaoferują. Jeżeli będą chętni na te spotkanie to pojadę, ale jeżeli nie będzie chętnych no to ja sam nie mam zamiaru tam chodzić.

Taka propozycja jest ode mnie dla was. Jeżeli ten pomysł nie wypali to następny termin na spotkanie jest koniec kwietnia czyli Pyrkon.

Jutro pogadam z mamą na ten temat. Znaczy się... dzisiaj. 60 zł za bilet plus jakiś dodatkowy hajs... powinno się udać. Mama raczej nie powinna mieć nic przeciwko, więc z chęcią pojadę. W Lublinie jeszcze nie byłam, więc pozwiedzam sobie i pogadam nieco z forumowiczami ^^ Szybko będziecie mieć mnie dość >:D

Pytanie tylko, czy będziemy się w coś przebierać czy przyjechać Casualowo?

Jeśli chodzi o Pyrkon to na pewno będę bo umówiłam się z Alex, więc tutaj to już pewne. Heh każdy zobaczy mnie w przebraniu... Spodziewajcie się Female Shadowa ha!

To forum to jakieś cudo :D Poznałam naprawdę masę świetnych ludzi ^^

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Nie tykam tego.

A jeśli będzie Jakubas? D:

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Kolega

I znowu fajne rzeczy się dzieją, kiedy akurat nie będę mieć pieniędzy.
60 zł to świetna cena i z chęcią bym pojechała, ale nakłada się to z kosztami wycieczki klasowej ._.
Dodatkowo Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi mi doszedł w tym tygodniu...

Popieram wszelkie inicjatywy spotkań, tak na przyszłość!

Z Pyrkonem Kat już powiedziała. Female Sonic melduje się na pokładzie! :D

#SIXOFCROWS

Awatar użytkownika
Znajomy

Na Pyrkon, a nie jakiś tam Falkon jechać :P

Completely unbreakable
And maybe we are
But isn't it beautiful
The way we all fall apart

Awatar użytkownika
Administrator

Na Pyrkon też pewnie pojadę i będę się pytał czy ktoś chętny jest. Falkon teraz proponuję, ponieważ jest on już za niedługi czas. Tylko, żeby było jasne, 60zł kosztuje bilet + trzeba doliczyć koszty dojazdu + trzeba doliczyć koszt wyżywienia. Ja to mogę jedynie was w Lublinie postarać się zebrać do kupy czy z jedzeniem sprawę załatwić. Aaaa no i jeszcze śpiwór trzeba mieć swój bo pójdziemy razem do szkoły się przespać oraz także proponuję byście żadnych kosztowności ze sobą nie brali, niepotrzebnych dokumentów jak np. prawo jazdy ponieważ różni ludzie będą się tam kręcić.

-- 13 wrz 2018, 12:56 --

A co do ubioru to ja normalnie przyjdę, nie ma żadnego by na siebie nałożyć na ten czas i się pokazać.

Awatar użytkownika
Opiekun

Na Falkon się nie wybieram, ale...
Cytuj:
Jeśli chodzi o Pyrkon to na pewno będę bo umówiłam się z Alex, więc tutaj to już pewne. Heh każdy zobaczy mnie w przebraniu... Spodziewajcie się Female Shadowa ha!

Cytuj:
Z Pyrkonem Kat już powiedziała. Female Sonic melduje się na pokładzie! :D

...też myślałam o tym, żeby się w końcu wybrać na Pyrkon, więc kto wie co mnie jeszcze napadnie? :3

Awatar użytkownika
Kolega

Cytuj:
...też myślałam o tym, żeby się w końcu wybrać na Pyrkon, więc kto wie co mnie jeszcze napadnie? :3

Taaaaak! :amy_love:
Przebierasz się? Za kogo? 0₩0

Jeny, już się doczekać nie mogę. Jak dobrze, że kwiecień, a nie maj.
Może będą mieć przez to więcej stoisk z książkami niż rok temu (ach, te WTK zgarnęły wszystkie wydawnictwa i autorów... ._.).

#SIXOFCROWS

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Przebierasz się? Za kogo? 0₩0

JEŻELI WYPALI, to zaprezentuję się w tym co planuję na Kortowiadę, czyli Sonic.exe, jak nie.... to jeszcze nie wiem xD

Awatar użytkownika
Znajomy

Ja tam mam za daleko i średnio się tym interesuję, ale chętnie się z kimś spotkam na Pyrkonie. ;)

Completely unbreakable
And maybe we are
But isn't it beautiful
The way we all fall apart

Awatar użytkownika
Moderator

Zobaczę czy pojadę... Na pyrkonie będę na pewno. Jeśli Tails ta czapka dojdzie, to będę miał co ubrać hehe :śmiech:

Szukaj:
 [ Posty: 11 ] 

więcej linków