Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Stare Sonicowe Fanowskie gry (1999-2001)
Post: 18 gru 2018, 19:36 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Witam.

Dałem posta o pierwszych sonicowych fanowskich grach,teraz napisze o innych starych sonicowych z 1999 do 2001.
Program Klik&Play, i póżniej thegamesfactory (teraz znane jako clickteam) był bardziej możliwy do zrobienia sonicowego fangame, to coraz więcej na różne strony były publikowane fanowskie gry. Może jakąś fanowską grę ominę ale mam dużo do omówienia. Niektórych nie przeszedłem głównie przez trudność i sterowanie, a niektóre poprostu nie chciały mi się włączyć.

Najpierw zaczne od Sonic Chaos. Gra była grą w stylu Sonic Robo Blast. Albo wszystkich przeciwników się rozwalało albo trzeba było dotrzeć do końca levelu. http://info.sonicretro.org/Sonic_Chaos_(fan_game)

Teraz gra...sonic bible adventure?. Date powstania gry nie znamy ale prawdopodobnie może to gdzieś rok 1999 lub 2000. Gra opowiada historie biblijną która daje nam postać sonica.... Gra się z lotu ptaka w tą grę. http://info.sonicretro.org/Sonic%27s_Bible_Adventure

Dust Hill Zone to fangame z 1999 który daje nam pograć w poziom Dust Hill Zone. To poprostu platformówka w stylu sonica z dalej nie za dobrym sterowaniem.
http://info.sonicretro.org/Dust_Hill_Zone_(fan_game)

The Search for Knuckles to gra bardziej interaktywny film z 1999 który nawiązuje do filmów np: titanic,star trek. http://info.sonicretro.org/The_Search_for_Knuckles

Sonic Xtreme 2D to fangame z 1999 który jest platformerem i ma sprity z sonic xtreme.

Sonic the hedgehog the fast revelation to fangame z 2000 roku który jest zwykłą platformówką i powstała tego samego czasu co tomb raider the last revelation dlatego ten fan game ma podobny tytuł.
http://info.sonicretro.org/Sonic_the_He ... Revelation

Sonic World 1,2,3 są to fanowskie gry które powstały w tym samym roku w 2000. To są platformery które da się grać ale najgorsze jest to że jest dużo momentów w grze gdzie trzeba skakać na ślepo. http://info.sonicretro.org/Sonic_World_(fan_game)

Sonic Adventure 2 to fanowska gra która powstała kilka miesięcy przed ogłoszeniem prawdziwego Sonic Adventure 2. Gra jest platformerem która jest 1 partem do innej gry ponieważ póżniej powstał fangame Sonic Milenium Edition który jest kontynuacją do sonic adventure 2. Nie mogłem znaleść linku z grą.

When Tails Gets Bored to gra z 2001 lub z 2000 która jest platformówką który jest nawet dobry ale jak inne fanowskie gry trudny. http://info.sonicretro.org/When_Tails_Gets_Bored

To są wszystkie fanowskie gry jakie znalazłem. Gry przez sterowanie są trudne. Ale polecam niektóre pobrać.

_________________
Kanał na yt
https://www.youtube.com/channel/UC9JE5P ... DFXt779W9Q


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>