Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Już nie takie stare sonicowe fanowskie gry (2005-2010)
Post: 20 gru 2018, 19:05 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Witam.

Ok. Nie wiem czemu ale co kolejne lata to trudniej mi szukać fanowskich gier sonicowych więc może niektórych z tych co znalazłem np: były w wersji demo tylko w tym okresie a wyszły pełne wersje np: w 2012.

Ok zaczynamy od najstarszej fanowskiej grze z tego okresu której nie mogłem znaleść linku do pobrania o nazwie Knuckles in China Land. Gra jest rpg w której da się knucklesem. http://info.sonicretro.org/Knuckles_in_China_Land

W 2007 powstało demo gry o nazwie Retro Sonic od TheTaxMana (Christian Whitehead). Gra jest dobrą platformówką ze spritami z megadrivowych sonicowych gier. http://info.sonicretro.org/Retro_Sonic

W 2008 powstał kolejny fangame od tego samego twórcy Sonic Nexus który jest podobny do Retro Sonic. http://info.sonicretro.org/Sonic_Nexus

Tego samego roku powstał fangame o nazwie Sonic: The Fated Hour który jest też platformówką bardziej nawiązujący do modernowego gameplayu. http://info.sonicretro.org/Sonic:_The_Fated_Hour

W 2009 powstała pełna wersja gry Sonic Robo Blast 2. Gra jest zrobiona na silniku gry doom. Gra jest platformówką. http://info.sonicretro.org/Sonic_Robo_Blast_2

W 2010 powstał fangame o nazwie Sonic Fan Remix który był inspirowany grą Sonic The Hedgehog 4 głównie grafiką. Ale oprócz tego że ma grafikę 3D to dalej jest platformówka. http://info.sonicretro.org/Sonic_Fan_Remix

Niestety tyle mam do napisania o fanowskich grach. Może macie jeszcze jakieś fanowskie gry z tego okresu. Mogą być jakieś błędy w tych moich opisanych fanowskich grach.

_________________
Kanał na yt
https://www.youtube.com/channel/UC9JE5P ... DFXt779W9Q


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>