Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Sonicowe fanowskie gry (2011 - 2015)
Post: 22 gru 2018, 20:54 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Witam.

Teraz łatwiej mi było szukać sonicowych fanowskich gier niż z ery (2005-2010).

Okej zacznijmy od gry Sonic The Hedgehog Before the sequel z 2012. Fangame jest bardzo znany w fandomie sonicowym. To jest platformówka od LakeFeperda. http://info.sonicretro.org/Sonic_Before_the_Sequel

Rok póżniej powstał sequel do tej gry o nazwie Sonic The Hedgehog After The Sequel. Gra jest też znana w fandomie. Gra jest platformówką. W 2017 powstała wersja DX. http://info.sonicretro.org/Sonic_After_the_Sequel

Tego samego roku powstał taki już mniej znany fangame o nazwie Sonic The Hedgehog 3D. Gra jest platformówką 3D która nam pozwala zagrać Sonicem, Tailsem, Knucklesem, i Mightym. Gra została stworzona od Zykova Eddy. http://info.sonicretro.org/Sonic_the_He ... _(fan_game)

Teraz najdziwniejszy fangame z tej pozycji który jest znany i może już wiecie jaki jest to. Sonic Dreams Collection z 2015. Gra ma 4 tryby. Stwórz własnego sonica, nie muszę wyjaśniać o co chodzi w tym trybie. Eggman origin tego trybu zabardzo nie znam. My roommate sonic to tryb vr który pokazuje nam scene gdzie siedzimy z sonicem. Sonic Movie Maker to główny tryb tej gry, w którym nagrywa się własny film w różnych mapach. http://info.sonicretro.org/Sonic_Dreams_Collection

No i tyle fanowskich gier znalazłem.

_________________
Kanał na yt
https://www.youtube.com/channel/UC9JE5P ... DFXt779W9Q


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>