Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 4 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Christmas Party with BlueBlur - lista
Post: 27 gru 2018, 12:39 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Obrazek

Publikuję oficjalną listę z atrakcjami na tegoroczne Christmas Party. Lista jak widzicie jest niepełna, ale będzie aktualizowana najszybciej jak to będzie możliwe. Przewidywana jest jeszcze jedna rozmowa z gościem i moje streamy z grami. Możliwe, że jeszcze jakiś punkt się pojawi jaki nie przewidziałem.

Legenda (kolor komórki):
Niebieski - Temat atrakcji związana z Sonic'iem
Czarny - Temat atrakcji nie związana z Sonic'iem
Czerwony - Atrakcja organizowana przez Szyderczych GraczyLinki do kanałów:

Soniczny Kanał (YouTube) - https://www.youtube.com/channel/UCD1D2cQY_RXTc-ehe947q2Q?view_as=subscriber

Radel1996 (YouTube) - https://www.youtube.com/user/radel999/live

M.zuo (YouTube) - https://www.youtube.com/channel/UCO4-goc4D25Og30JZZEmycg?view_as=subscriber

PanPatryk (Twitch) - https://www.twitch.tv/lernigo

Radio Kanoka (YouTube) - http://youtube.com/c/BIOHereticsPL/live

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Christmas Party with BlueBlur - lista
Post: 27 gru 2018, 12:56 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Obrazek

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Christmas Party with BlueBlur - lista
Post: 27 gru 2018, 13:50 
Awatar użytkownika
Znajomy

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
O mamy oddzielną kategorię, w dodatku nic o tym nie widziałem xD

_________________
So unpredictable
We're comfortably miserable
We think we're invincible
Completely unbreakable
And maybe we are
But isn't it beautiful
The way we all fall apart


Offline
 Tytuł: Re: Christmas Party with BlueBlur - lista
Post: 27 gru 2018, 15:40 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
TY tylko zgarniasz profity, a każdy robi sobie z twoim kanałem co chce! :D

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 4 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>