Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 4 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Odchodzę...
Post: 30 gru 2018, 14:37 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
...ale tylko na chwilkę. ;-)

Ostatnio dzieje się stosunkowo mało rzeczy związanych z Soniciem, co mnie lekko irytuje. Przysięgałem sobie, że będę na tym forum postować jak najwięcej informacji dotyczące nadchodzącego filmu. Tak dla przyszłych pokoleń.

Mamy już plakaty, wycieki, ale zwiastun jeszcze się nie ukazał. Mój zdrowy zmysł kinomana podpowiada mi, że będziemy mogli go doświadczyć na pierwszym amerykańskim pokazie filmu animowanego "Kraina cudów", za którą odpowiada dywizja Paramount Animation - ta sama współtworząca nadchodzący film o jeżu.

Czyli w marcu, 8 miesięcy przed uroczystą premierą.

Do tej pory planuję na chwilę odpocząć od fandomu i zrelaksować się, nadrabiając mniej lub bardziej ważne rzeczy.

Besos!

_________________
    
Groovy!


Offline
 Tytuł: Re: Odchodzę...
Post: 30 gru 2018, 22:41 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Wracaj prędko! :D Jesteś wartościowym członkiem ekipy i jednym z nielicznych aktywnych tutaj D:

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Offline
 Tytuł: Re: Odchodzę...
Post: 30 gru 2018, 23:26 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
No właśnie, zostań!
A tak swoją drogą to zgubił Pan awatar, szefie.

_________________
---Metallix, koniec posta.---
Obrazek
Chwała Imperium! CHWAŁA IMPERIUM!!


Offline
 Tytuł: Re: Odchodzę...
Post: 31 gru 2018, 3:40 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Właśnie widzę... osoby za to odpowiedzialne zostaną rozstrzelane. Ale może to znak, że czas na zmiane :)

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 4 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>