Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 2 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Podobieństwa między Soniciem a innymi markami
Post: 31 gru 2018, 12:38 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Czy wy też macie zauważacie podobieństwa między Soniciem a inną marką? Dajmy na przykład podobieństwa między Mega Manem a Soniciem:
-Obaj główni bohaterowie są niebiescy
-Obaj główni bohaterowie nie są ludźmi(Mega Man-robot,Sonic-jeż)
-Zarówno Sonic i Mega Man ma rywala który jest czarny(Mega Man-Bass,Sonic-Shadow)
-Zarówno Sonic i Mega Man ma przyjacielskiego rywala który jest czerwony(Mega Man-Proto Man,Sonic-Knuckles)
-Oni mają kogoś bliskiego który jest inteligentny(Mega Man-Dr.Light,Sonic-Tails)
-Ich główni wrogowie są naukowcami którzy budują roboty i chcą podbić świat(Mega Man-Dr.Wily, Sonic-Dr.Eggman)
-Obaj mieli własne komiksy od Archie Comics, i mieli ze sobą cross-over
-Obaj mają podzielony fandom(u Mega Mana jest najczęściej zauważalny kiedy się mówi o powiązaniach między seriami,u Sonica podział jest zauważalny dość często)
-Mają alternatywne uniwersa(Uniwersum Mega Man(Klasyczny,X,Zero,ZX,Legends)-Uniwersum Mega Man Battle Network i Star Force,Uniwersum Klasycznego i Nowoczesnego Sonica-Uniwersum Sonic Boom)

Na zakończenie od mnie parę plansz z cross-overa Sonica i Mega Mana z wydawnictwa Archie:
Obrazek
Obrazek

_________________
Bezsensowny fanfic mego autorstwa:https://www.blueblur.pl/moj-bezsensowny-fanfic-t1627.html
Jesteśmy tak blisko, a jednak daleko
Piszemy do siebie, a w lodówce jest mleko


Offline
 Tytuł: Re: Podobieństwa między Soniciem a innymi markami
Post: 31 gru 2018, 12:47 
Awatar użytkownika
Znajomy

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Ja bym jeszcze dodał, że obaj mieli Anime w podobnym czasie emitowane na Jetixie (Megaman NT Warriors i Sonic X)

_________________
Królikiem, to wy sobie nazywajcie Bugsa, Judy, Lolę, Oswalda, Rogera, Cream, Bunnie, Bonnie, rodzinę Rabatków i Królika z Kubusia Puchatka.


Ja jestem Zającem.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 2 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>