Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 3 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Team Sonic Racing Overdrive
Post: 25 kwie 2019, 17:20 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
phpBB [media]

phpBB [media]


Odcinki "Team Sonic Racing Overdrive" w jednym miejscu.


Offline
 Tytuł: Re: Team Sonic Racing Overdrive
Post: 25 kwie 2019, 19:15 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Ja to teraz się tak zastanawiam czy Sonic Mania Adventure jest lepsze czy ta animacja z TSR, bo szczerzę powiem też fajnie się ją ogląda. Prawda, animacja jest moim zdaniem taka na większym luzie zrobiona, w Sonic Mania Adventure lepiej się moim zdaniem przyłożyli, ale jednak jakoś mi to nie przeszkadza. Pierwsza część była moim zdaniem lepsza bo mniej przewidywalna i bardziej się nagłowili z fabułą, ta druga część była zbyt przewidywalna. Ogólnie jednak mówiąc nie ma się co tak bardziej czepiać, jest spoko i oby tak dalej.

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Team Sonic Racing Overdrive
Post: 26 kwie 2019, 21:45 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Najsmutniejsze jest to, że zgodnie z kanałem Sonica na Youtube, będą to jedyne dwie części... :(
Pełna wersja zawierająca obie części wspólnie:
Spoiler:


Ogółem? Uważam, że obie części są niezłe, pociesznie głupawe i całkiem urocze. Ta niema animacja moim zdaniem dorównuje mimo wszystko Sonic Mania Adventures. :)
Moja ulubiona scena? Ten unik Shadowa przed trójką bohaterów i powrót na miejsce, po czym niewzruszony szybki chód ku trybunom z drugiej części. :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 3 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>