Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Team Sonic Racing - Raptowna zmiana głosów w grze
Post: 18 maja 2019, 16:11 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Obrazek

Źródło: IGN.com


Oficjalna premiera gry jest już tuż tuż, a tutaj pojawia się niezapowiedziana zmiana osób podkładających głos dla postaci takich jak Knuckles, Omochao, Silver, Blaze, Omega oraz Zavok. Decyzja do tego czasu nie została wyjaśniona przez SEGA i zapewne się o tym już nie dowiemy. Poniżej macie bardziej szczegółową listę osób, które zostały wymienione:

1. Blaze - Laura Bailey | zastępuje ją Erica Lindbeck.
2. Knuckles - Travis Willingham | zastępuje go Dave Mitchell
3. Omega - Vic Mignogna | zastępuje go Aaron LaPlante
4. Omochao - Laura Bailey | zastępuje ją Erica Lindbeck
5. Silver - Quinton Flynn | zastępuje go Bryce Papenbrook
6. Zavok - Travis Willingham | zastępuje go Patrick Seitz

W większości przypadków nie wiemy, dlaczego nastąpiła wymiana aktorów lecz są pewne teorie, które jak na razie mają największy sens. Travis Willingham i Laura Bailey są już małżeństwem i od niedawna mają dziecko co mogło wpłynąć na ich dalszą pracę, następnym powodem wymiany aktorów głosowych na innych jest sprawa umów, które mogły zostać nie przedłużone z powodów finansowych SEGI oraz przedłużenia premiery samej gry. Podobno SEGA straciła 55,000,000 dolarów decydując się na ten krok. Ciekawe czy nowe głosy podołają wymaganiom fanów serii.

_________________
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>