Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Sonic Movie - nowa data premiery oraz nieoficjalny trailer
Post: 01 cze 2019, 18:54 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Obrazek

Źródło: http://www.sonictadium.org

Jak widać Sonic robi następne kółeczko dookoła świata. Można było się tego spodziewać, że Paramount Pictures będzie musiało znów przełożyć premierę tylko po to, aby spełnić swoją najnowszą obietnicę. Z jednej strony fajna sprawa, że więcej czasu sobie rezerwują na ponowne zrenderowanie nowego wyglądu niebieskiego jeża Sonica, lecz z drugiej strony trochę poczekamy na obejrzenie tego filmu w kinach. Nie mniej jednak, decyzja zapadła i mam nadzieję, że już ostateczna premiera Sonic The Movie została zaklepana na:

Obrazek

14 lutego 2020 roku.

Czyli kalkulując premiera filmu została ponownie przesunięta o 3 miesiące dając twórcom na stworzenie nowego, mam nadzieję lepszego Sonic'a 9 miesięcy. Niektórzy twierdzą, że nadal to jest za mało czasu na zrealizowanie celu, lecz nie wiemy do końca w jakim stopniu Paramount Pictures chce zmienić wygląd Sonica.


phpBB [media]


Co lepsze, niespodziewanie pojawił się nieoficjalny trailer z nowym modelem Sonic'a w tle, który może nie jest tak w 100% do końca dopracowany by żądzę fanów zaspokoić, ale z pewnością jest to ten kierunek jaki jest przez nich pożądany. Interesujące jest także to, że na sam fanowski redesign w trailerze powyżej nie trzeba było czekać od premiery oryginalnego traileru. Dodać też trzeba to, że taka operacja nie jest łatwa do zrealizowania. Paramount Pictures z pewnością jest zmieszany tą sytuacją, pracują nadal nad filmem i na to wygląda, że na tej produkcji im zależy i chcą na niej zarobić. Czyżby byliby aż tak zdesperowani by zaciągać do publikacji nieoficjalnego traileru fana, aby zobaczyć reakcję przed rozpoczęciem poważnej pracy? To są tylko moje spekulacje i najprawdopodobniej będzie to poruszone na naszym najbliższym podcaście. Nieoficjalny trailer został dosyć ciepło przyjęty przez oglądających (227 tyś łapek w górę, 7,4 tyś w dół) co sprawia, że Paramount Pictures już wie więcej czego fani oczekują od wyglądu ulubionej postaci.

_________________
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>