Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wspólne gry dla Forumowiczów (z czatu też)
Awatar użytkownika
Kolega

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Overwatch *kaszke* to team forterss 2 tylko platne *kaszle*

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Paladinsy to Overwatch tylko darmowe

Awatar użytkownika
Kolega

Tak ale nadal to jest kopia Team forterss

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Może tak alale i tak gra jest fajna

Awatar użytkownika
Znajomy

Ło ło ło dużo propozycji mało zgodności dogadajmy się w tej kwesti.
1. Paladins darmówka oczywiście ale czy jest sporo chętnych na to?
2. Team fortres 2 to samo co w pierwszym.
3. Co do G-moda kiedy ustalamy grę w tym tygodniu czy na weekend tylko jak już proszę o zarezerwowanie czasu na to żeby nie było że nagle coś... i tamto... XD
4. narazie częściej w all-stara gramy (nie wiem czemu ale ok).

Lubie GRAĆ!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Znajomy

Znaczy Overwatch cholernie platne ale dobre ja mam 2 postacie ktorymi sie gra zawaliscie *podaje po angielsku* Reaper i Roadhog

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dlaczego? Bo All-Star jest super

-- 19 wrz 2017, 14:53 --

Temat upadł pewnie go nie wskrzeszę, ale spróbuję, więc ktoś ma jakieś pomysły na gry płatne/darmowe (lepiej darmowe) onlin, w które możemy se popykać?

Awatar użytkownika
Opiekun

Pomyślę...
Może być... Garry's Mod?

Nieeee... Zbyt mainstreamowe.

Może? Nightpoint.io?
Nawet fajna to pierdoła. Trochę "Kłejka", trochę zombi, trochę agar.io...

Tylko grajmy ze swoimi nazwami i jeszcze na serwie EU.

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Administrator

Żeby nie zakładać nowego tematu postanowiłem napisać to tutaj i mam nadzieję, że większość to przeczyta. Otóż planuję zorganizować granie forumowe w ten weekend, ale na razie nie wiem jeszcze w jaką grę byśmy zagrali. postaram się także zebrać osoby z czatu na discordzie (ponieważ ciągle tam osoby sobie siedzą). No i to jest lista gier, w które byśmy sobie pograli w ten weekend.

1. World of Tanks
2. Paladins
3. Sonic & All Stars Racing Transformed
4. Serious Sam (mam w posiadaniu wszystkie części więc dla mnie to bez różnicy w którą zagramy)
5. albo jakąś inną grę, którą zaproponujecie.
6. Nightpoint.io

Będę starał się takie granie organizować co weekend i nie wiem czy całego działu na to nie poświęcę, ponieważ pewnie będziecie chcieli o tym graniu ze sobą pogadać i podzielić się ze sobą jakimiś akcjami. Rozmowy głosowe odbywałyby się na discordzie.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

A może być Sonic Heroes? Bo akurat mam grę która jest na wiele osób. :inne:

Awatar użytkownika
Administrator

No, ale w Sonic Heroes do 4 osób można grać, po drugie nie wiem jak tam multiplayer działa i czy w ogóle działa. Jeżeli tylko 4 osoby się zgłoszą na granie to można zagrać i w Sonic Heroes no ale jeżeli będzie więcej osób to ten pomysł odpada.

Awatar użytkownika
Opiekun

Nightpoint.io

Plose.

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Przyjaciel

No to może Heroes V Dzikie Hordy, o ile ktoś ma taką grę. Można tam grać więcej niż 4! :radość: :radość:

-- 29 lis 2017, 19:29 --

Chyba że...World of Warcraft jeszcze jest! :super radość:

Awatar użytkownika
Administrator

Nightpoint dodałem do listy bo już widziałem, a Sonic Heroes nie dam z tego względu, że nie znam tej gry na tyle by zapewnić wam rozgrywkę na ten weekend.

-- 29 lis 2017, 18:30 --

World of Warcraft ja nie mam więc odpadam. Tą grę musicie sami zorganizować.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Na WoWie gra 10000 miliony ludzi, można grać a grać! :Super szczęśliwy: :Super szczęśliwy: :Super szczęśliwy: :Super szczęśliwy:

Szukaj:
 [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

więcej linków